Alison Wonderland wyda w 2022 roku trzeci studyjny album. Pierwszy singiel już dostępny!

Jedna z najbardziej interesujących żeńskich postaci świata EDM planuje w 2022 roku wydać swój trzeci album. Jest już pierwszy singiel!

kalendarz

Mimo, iż w Polsce Alison Wonderland nie jest zbyt popularną artystką, to w świecie muzyki elektronicznej – a zwłaszcza na amerykańskiej scenie – jest bardzo znana. Australijska artystka ma na swoim koncie już dwa studyjne albumy. W 2022 roku dorobek powiększy się o kolejny, który Alison zapowiedziała już w swoich social mediach.

Krótki tweet

Po wielkim sukcesie jaki odniósł krążek “Awake“, Alison Wonderland zdecydowała się na wydanie trzeciego już albumu. Ten światło dzienne ujrzy w 2022 roku – choć nie brakowało głosów, że nowy materiał usłyszymy jeszcze w 2021. Ostatecznie Australijka uspokoiła zaniepokojonych fanów krótką wiadomością na Twitterze, gdzie poinformowała, że album wyjdzie w 2022 roku.

emuze.me

Pierwszym singlem, który promuje nowy krążek Alison, jest “Fuck U love U”, który światło dzienne ujrzał kilka dni temu. I to by było na tyle informacji na temat kolejnego albumu. Reszta owiana jest tajemnicą. Pozostaje więc nam czekać z nadzieją, że trzeci studyjny album Australijki będzie tak samo dobry, jak ten poprzedni.

ultra

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?