Alle Farben już w ten weekend wystąpi po raz pierwszy w Polsce

Ma na swoim koncie niemało hitów w Polsce, ale dopiero w 2023 ma okazję wystąpić tu po raz pierwszy. Alle Farben już 10 czerwca w klubie Onyx.

emuze.me

Nasz kraj odwiedzało już w celach koncertowych wielu DJów i producentów. Mimo to nie brakuje wciąż postaci, które mają międzynarodową rozpoznawalność, ale jeszcze nie miały okazji wystąpić nad Wisłą. W tym gronie jeszcze znajduje się reprezentujący niemiecką scenę klubowo-radiową Alle Farben. Jeszcze, ponieważ już w ten weekend odbędzie się jego pierwszy występ dla naszej publiczności.

Słyszeliście jego numery nieraz

Frans Zimmer – bo tak nazywa się pochodzący z Berlina producent – ma już na swoim koncie niemało hitów, które niejednokrotnie mogliście usłyszeć, słuchając radia. Spośród tych najbardziej znanych warto wspomnieć o chociażby “Fading”, “Little Hollywood” czy “Bad Ideas”. Największy sukces w Polsce odniósł pokryty diamentem singiel “Supergirl”.

W ostatnim czasie Niemiec wbija się na radiowe playlisty kawałkiem “I Need To Know”, zaś niedawno ukazał się kolejny singiel, zatytułowany “Revolution”.

Alle Farben już w sobotę w klubie Onyx

Wychowany w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg twórca nie miał jeszcze okazji na występ w Polsce – aż do 10 czerwca. Właśnie wtedy Alle Farben zawita do klubu Onyx w Tarnowskich Górach, który obchodzi w tym roku swoje dwudziestolecie. Jako support wystąpią Adam de Great oraz Zajcev.

Impreza z Fransem będzie szóstą z serii dwudziestu imprez, podczas których nie brakuje polskich i zagranicznych postaci muzyki elektronicznej i nie tylko. Przypomnijmy – w ubiegły weekend w Tarnowskich Górach zawitał Matroda, zaś na kolejne imprezy zaplanowani zostali między innymi Marten Hørger, Sander van Doorn czy Moguai.

Bilety na sobotnią imprezę w cenie od 10 zł dostępne są na stronie internetowej klubu.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?