ALPHA 9 wrzucił wyższy bieg. Jednego dnia miały premierę aż cztery jego nowe numery!

Tak obfite New Music Friday nie zdarza się tak często. Rosyjski producent pod aliasem ALPHA 9 wydał ostatnio aż 4 numery jednego dnia.

silesia beats

W lutym tego roku Arty nagrał specjalny mix dla stacji radiowej Beats One. Znalazło się w nim sporo nowej muzyki, a także specjalnych editów. Jednak, prócz tego, w secie padły ważne słowa. Artysta powiedział wówczas, że ma na ten rok przygotowane 25 – 30 utworów, uwzględniając oba aliasy. Imponująca liczba.

Jak się okazuje, Rosjanin nie rzucał słów na wiatr. Zdarza się, że tydzień po tygodniu możemy słuchać nowości wydawniczych i nieraz są to warte uwagi tracki. Tym razem jednak Artem jednego dnia wydał aż 4 nowe utwory. Wszystko za sprawą premiery nowej składanki Anjunabeats Volume 15. Ukazała się ona z okazji dwudziestolecia funkcjonowania wytwórni. Znajdziemy na niej aż 34 utwory od wielu gwiazd trance’u, na czele z Above & Beyond oczywiście.

jay_cluss

https://www.instagram.com/p/CDUghLCpp3Z/?utm_source=ig_web_copy_link

OGROMNY dzień dla ALPHA 9!
Trzy zupełnie nowe utwory są już dostępne jako część Anjunabeats vol. 15 + mój nowy remiks numeru „No Warning Lights” od BT i Emmy Hewitt

Arty

Trzy kawałki o których mowa to: “Time Traveller”, “Ariel”, oraz “Friend”.

ultra

Zachęcamy jednak do sprawdzenia całej składanki, ponieważ została przygotowana w naprawdę dobrym stylu i każdy fan trance powinien coś dla siebie znaleźć.

Ostatnią premierą z ubiegłego piątku ze strony rosyjskiego twórcy był remix dla BT i Emmy Hewitt. Z pewnością jest to gratka dla tych, którzy lubią nieco lżejsze oblicze aliasu ALPHA 9.

silesia beats

A jeżeli jest Wam mało nowości od Artema, to już jutro (tj. piątek, 7 sierpnia) ukaże się jego collab z Audienem. Cóż za czas, by być fanem Arty’ego!

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?