Alpha 9 wydaje pierwszy singiel w tym roku, jednocześnie mówiąc głośno o swojej depresji

Trance’owy projekt Arty’ego prezentuje pierwszy w tym roku singiel. Background wokół “The Purpose Is You” jest bardzo emocjonalny.

emuze.me

Wielu artystów posiada więcej niż jeden alias. Jednym z nich jest producent, który na co dzień wydaje utwory pod pseudonimem Arty. Co ciekawe, jego alter ego – Alpha 9 – nie jest nowym tematem, bowiem pierwsze tracki pod trance’owym aliasem Rosjanina ukazywały się już w 2009 roku. W pewnym momencie, na kilka ładnych lat, temat został jednak zawieszony – wszystko w celu skupienia się na głównym projekcie.

W 2017 roku Artiom uznał, ze to najwyższa pora przypomnieć o swojej trance’owej duszy. Od tamtej pory w ramach projektu Alpha 9 dostaliśmy naprawdę dużo świetnych utworów w innym klimacie, niż jego główny projekt.

emuze.me

Tak się złożyło, że w obecnym roku nacisk położony jest głównie na single z pod szyldu Arty. Na szczęście właśnie się to zmieniło.

Nowy singiel z emocjonalnym przekazem

Oprócz nowego kawałka w ramach Alpha 9, Artiom podzielił się z fanami wzruszającym wpisem, gdzie przyznał się do swojej depresji oraz do tego, jak wiele osób z podobnym problemem spotkał na swojej drodze. Nowy singiel, zatytułowany, “The Purpose Is You” jest swego rodzaju hołdem oraz dedykacją dla wszystkich ludzi mających problemy psychiczne.

emuze.me

Ciężko znaleźć słowa, które określiłyby znaczenie tego utworu.
Od dawna pielęgnuję ten pomysł, ale tworzenie piosenki opartej na niektórych z twoich najgorszych życiowych doświadczeń i wspomnień jest bardzo trudne. Jest to jednak niezwykle ważny temat, który wymaga znacznie większej uwagi i świadomości, dlatego chcę podzielić się nim z jak największą liczbą osób.

Depresja i stany lękowe są prawdziwe i to jest przerażające. Sam przeszedłem ciężką depresję kilka lat temu, widziałem moich przyjaciół przechodzących tę samą walkę i niestety niektórzy z nich już nigdy nie wrócą. Ale było coś, co dało mi wiele nadziei i inspiracji do stworzenia tej piosenki.

Były to wiadomości, które otrzymałem od moich fanów, którzy dzielili się historiami o walce z depresją i o tym, że dla niektórych z nich muzyka była ostatnią granicą, zanim odejdą na zawsze.

Chciałem nagrać ten utwór jako głęboko wyryte przypomnienie dla siebie i każdego w potrzebie. Dla każdego, kto przechodzi przez straszny czas w swoim życiu. Przypomnienie i przesłanie – że nawet w chwilach, gdy czujemy się najgorsi i nie widzimy powodu, by dalej żyć, zawsze jest dla kogo lub dla czego warto żyć. A poza tym wszystkim jest zawsze cel – osoba, którą widzisz w lustrze.

Arty

Najnowszą propozycję wydaną w ramach projektu Alpha 9 znajdziecie poniżej.

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?