Indecent Noise (jako ALUTO) podkręca tempo. Jego nowy numer to mocna acidowa bomba

ALUTO – czyli techno projekt Indecent Noise’a – zaprezentował właśnie dwuutworową EPkę, wydaną w labelu I AM TECHNO.

reklamuj_sie

Po czterech wydaniach dla swojej wytwórni Warsaw Suburbia, Indecent Noise pod aliasem ALUTO prezentuje nową EP-kę w labelu ukraińskiej gwiazdy techno – Spartaque’a.


IAMT (skrót od I AM TECHNO) to wytwórnia, którą od 2011 roku prowadzi Witalij Babij, znany w środowisku jako Spartaque – ukraiński producent i DJ, od czterech lat mieszkający w Barcelonie, którego profil na Facebooku obserwuje ponad 300 tysięcy osób.

To właśnie w jego labelu debiutuje Aleksander Stawierej, znany jako Indecent Noise a w ostatnim czasie produkujący pod aliasem ALUTO. Jak dobrze wiecie z Shining Beats, ten projekt Polaka zadebiutował oficjalnie na początku bieżącego roku wydaniami w Warsaw Suburbia – labelu techno Aleksa. Zatem co odnajdziemy na EPce “Listen/Fall”?

Mocne acidowe uderzenie

W “Listen” możecie usłyszeć bardziej standardowego ALUTO – mnóstwo pokręconych, acidowych dźwięków, rytm 135 bitów na minutę. W nieco inny sposób zadziała na Was “Fall”, które zaskakuje wolniejszym rytmem (130 bpm), jednak fantastycznie działa tu dynamiczna warstwa perkusyjna. To ciekawy twist w dyskografii tego projektu i… na tym nie koniec.

Warto bowiem dodać, że ALUTO spotkał się na kilku sesjach nagraniowych z… Sebastianem Weikumem. Efektów tej współpracy wyczekujemy bardziej, niż na pierwszą gwiazdkę, dlatego na pewno damy Wam znać, gdy takowe ujrzą światło dzienne.

A tymczasem zachęcamy do sprawdzenia nowej EPki Polaka – możecie to zrobić poniżej.


reklamuj_sie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?