amelie lens

Amelie Lens “traumatyzuje” swoje dziecko, występując w ciąży? DJka odpiera zarzuty

Znana fanom techno Amelie Lens spotkała się z negatywnymi komentarzami, bo nie zrezygnowała z grania w czasie ciąży

kalendarz

Reprezentantka sceny techno, DJ i producentka Amelie Lens jakiś czas temu ogłosiła na swoich social mediach, że spodziewa się dziecka. Jednocześnie przyszła mama postanowiła nie rezygnować z występów i wciąż porywa do tańca tłumy w czasie swoich setów. Nie podoba się to jednak “internetowym ekspertom”, którzy uważają, że granie w czasie ciąży może być “traumatyzujące dla dziecka”.

Stanowcza odpowiedź artystki

Radosną nowiną Amelie Lens podzieliła się z fanami 2 miesiące temu. Wtedy też w komentarzach oczywiście posypało się mnóstwo gratulacji. Artystka poinformowała również, że nie zamierza zaprzestać występowania w czasie ciąży i przerwie granie dopiero na 2 miesiące przed planowanym terminem porodu.

emuze.me

Wśród wielu pozytywnych komentarzy i słów wsparcia, nie zabrakło również negatywnych wypowiedzi i krytyki. Taki komentarz, który oskarża ją o “traumatyzowanie dziecka” pojawił się chociażby pod jej postem na Instagramie z występu na Decibel Open Air. Artystka nie postanowiła jednak milczeć i zamieściła odpowiedź:

„Mężczyzna, który nie ma pojęcia o ciąży, ale uważa, że ​​można oceniać kobietę w ciąży i jej dziecko, będących pod okiem najlepszych lekarzy na świecie za 3…2…1…” 

Amelie Lens swoimi słowami wprost wyjaśniła, że jej decyzja była świadoma i podjęta po konsultacji z ekspertami. Tym samym wszystkie oskarżenia są bezsensowne, a sama sytuacja idealnie pokazuje, jak łatwo o bezpodstawną krytykę w mediach społecznościowych.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?