Wyciekł lineup tegorocznego Amsterdam Music Festival! [SZCZEGÓŁY]

Podczas specjalnego seta b2b zagrają W&W i Timmy Trumpet. W lineupie AMF, który wyciekł do sieci, nie brakuje również innych czołowych gwiazd EDM.

kalendarz

Amsterdam Music Festival to spośród wielu organizowanych przy okazji Amsterdam Dance Event rzecz wyjątkowa. To właśnie na AMF poznajemy najpopularniejszego DJ wybranego w ramach rankingu DJ Mag Top 100 DJs (wyniki ubiegłorocznego głosowania znajdziecie tutaj). W 2017 roku festiwal nabrał jeszcze większej ekskluzywności – a to za sprawą specjalnie przygotowanych setów B2B, gdzie dwie dotychczas niemające ze sobą wiele wspólnego gwiazdy muzyki elektronicznej łączą siły specjalnie na tę jedną noc, aby zaprezentować swoim fanom dobre show. Jako pierwsi wspólnie zaprezentowali się Hardwell i Armin van Buuren, rok temu za deckami stanęli David Guetta wraz z Dimitri Vegas and Like Mike. Teraz na jednej scenie znajdą się W&W oraz Timmy Trumpet.

Mimo, iż panowie regularnie spotykają się na backstage’ach światowych festiwalu, to nie mieli jeszcze okazji wspólnie zaprezentować swoich umiejętności. Będzie to zatem wyjątkowe wydarzenie – zwłaszcza dla fanów bigroomowych dźwięków, z których artyści są znani. Możemy również nieśmiało domniemywać, że podczas występu Willem, Wardt oraz Timmy zaprezentują nowy – wspólny utwór. Oby tak było!

kalendarz

To jednak nie koniec niespodzianek związanych z AMF, gdyż do sieci wyciekła grafika z pełnym lineupem imprezy, która odbędzie się 19 października na Johan Cruijff Arena (gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywa Ajax Amsterdam). Do ogłoszonych już artystów (a są to Alesso, Armin van Buuren, Jonas Blue i Tiesto) dołączają Coone, David Guetta oraz gwiazdy polskiej edycji Don’t Let Daddy KnowDon Diablo i Mike Williams.

ultra

Całe zestawienie wygląda naprawdę imponująco, i pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie lineupu imprezy, wszak wycieki nie zawsze muszą odzwierciedlać stan faktyczny. Nie zmienia to jednak faktu, że tak najeżonym gwiazdami lineupem nie pogardziłby żaden czołowy festiwal w Europie!

foto: Joey Timmer

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?