Tiësto i Don Diablo wracają do Polski! Holendrzy headlinerami polskiej edycji Don’t Let Daddy Know

Już 30 listopada w Ergo Arenie zawita pierwsza polska edycja Don’t Let Daddy Know! Na czele lineupu Tiesto i Don Diablo.

sunrise

Rok 2019 można bez poczucia przesady nazwać jednym z najlepszych w historii polskiego clubbingu. Zarówno kluby, jak i festiwale oferują coraz mocniejsze obsady i coraz szersze spektrum gatunkowe. Pojawiają się u nas także zupełnie nowe na naszym rynku, a uznane na świecie marki. Jedną z nich jest Don’t Let Daddy Know.

Prestiżowa seria zapoczątkowana na Ibizie, a mająca obecnie swój dom w Amsterdamie, rusza właśnie w światową trasę. Jednym z przystanków jest… Polska, a konkretnie leżąca na pograniczu Gdańska i Sopotu Ergo Arena. Już 30 listopada – a więc w Andrzejkową sobotę – zagrają gwiazdy światowego formatu – na czele z Tiesto i powracającym po udanym występie na Sunrise Festival ulubieńcu licznych w naszym kraju Hexagonians, czyli Don Diablo.

kalendarz

Lineup wygląda naprawdę ciekawie, ale największą naszą uwagę przykuł ktoś, kogo jako DJa jeszcze nie byliście w stanie poznać. Chodzi o pana ujętego na plakacie jako Rudy.

kalendarz

Dla wielu nie będzie zdziwieniem, jeśli potwierdzimy – tak, na Don’t Let Daddy Know zagra Michał Grosicki, znany jako Rudy z 4clubbers. Jego występ przywita Was o godzinie 20:00 – bo to wtedy rozpocznie się cała impreza.

Pełny skład lineupu prezentuje się następująco:
Tiesto
Don Diablo
Sunnery James & Ryan Marciano
Mike Williams
Gianluca Vacchi
Tyron Dixon
Melo.Kids
Rudy

sunrise

Szczegóły dotyczące cen biletów pojawią się na dniach – zaś start sprzedaży 5 sierpnia. Redakcja Shining Beats rzecz jasna już teraz zapowiada swoją obecność na tym wyjątkowym zamknięciu eventowego sezonu 2019.

kalendarz

Total
43
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?