Pół miliona osób odwiedziło Amsterdam podczas ADE 2023. Znamy datę przyszłorocznej edycji

Tegoroczne ADE przeszło już do historii i zanotowało rekordową liczbę uczestników. W oczekiwaniu na kolejną edycję poznaliśmy jej datę.

silesia beats

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń w branży muzyki elektronicznej, czyli Amsterdam Dance Event. Dwa tygodnie temu stolica Holandii na kilka dni zamieniła się w główny ośrodek muzyki tanecznej, gromadząc artystów i setki tysięcy fanów z całego świata. My też tam byliśmy – już wkrótce na naszych łamach przeczytacie obszerną relację, a także nasz autorski poradnik dla osób, które rozważają wizytę na ADE za rok.

Po kolejnym sukcesie wydarzenia, wielu uczestników ponownie odlicza dni, tym razem już do przyszłorocznej edycji, której datę ujawnili ostatnio organizatorzy.

jay_cluss

Za rok 29. edycja

Amsterdam Dance Event łączy w sobie zarówno imprezy jak i różne konferencje, będąc tym samym największym takim wydarzeniem w branży i na świecie. W tegorocznej już 28. edycji ADE udział wzięło rekordowe pół miliona uczestników. Mogli oni wybierać wśród ponad 1000 wydarzeń w prawie 200 różnych lokalizacjach rozmieszczonych w całym Amsterdamie.

ultra

Po kolejnym ogromnym wyczynie organizatorom nie przystało nic innego, jak ogłosić już teraz datę następnej edycji. A ta odbędzie się w dniach 16-20 października 2024. Wtedy też Amsterdam ponownie stanie się największą stolicą muzyki elektronicznej i miejscem spotkań ogromnej liczby pasjonatów, artystów i fanów. 

kalendarz

silesia beats

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?