Anjunabeats zaprasza na narty! Podczas eventu w Alpach zagra 28 artystów, w tym Nitrous Oxide

Label, za którym stoi trio Above & Beyond, planuje mocny przełom marca i kwietnia 2020 roku.Francuskimi Alpami zawładnie muzyka trance.

kalendarz

Fani śnieżnego puchu i muzyki elektronicznej w najbliższą zimę mogą liczyć już nie tylko na Tomorrowland Winter. Francja doczeka się drugiego wielkiego eventu organizowanego w najchłodniejszą porę roku. I – co naprawdę cieszy – w jej lineupie nie zabraknie przedstawiciela z Polski!

Jeżeli jesteście fanami gatunku trance co najmniej od kilku lat, postać Krzysztofa Prętkiewicza aka Nitrous Oxide nie powinna być Wam obca. Ba – na pewno nieraz przyczyniła się do ciarek na skórze i łez w Waszych oczach… rzecz jasna, tych ze wzruszenia i pozytywnej energii. Prywatnie dodam, że Krzysiek, obok Paula Millera, (wtedy jeszcze duetu) Skytech czy Arctic Moona, to jeden z bohaterów moich nastoletnich czasów, gdy zacząłem wkraczać w świat trance, to właśnie on podbijał go swoimi produkcjami.

emuze.me

Autor albumów “Dreamcatcher” i “Avalon”, ponad rok po ostatnim wydaniu w Anjunabeats (“Flat Six”), został zaproszony do grona 28 artystów/projektów, którzy wystąpią w zupełnie nowym przedsięwzięciu wytwórni Above & Beyond – Anjunabeats Elevations, które odbędzie się od 28 marca do 3 kwietnia 2020 roku we francuskiej miejscowości Avoriaz, na terenie ośrodka narciarskiego.

Anjunabeats łączy EDM i narty

Niezwykle piękne widoki Alp oraz występy obecnych i dawnych gwiazd labelu, a także jej nowych twarzy mają szansę przyciągnąć sporą liczbę klubowiczów. Event Anjunabeats wydaje się być świetnym następstwem Anjunadeep Explorations, których pierwsza edycja odbywała się na początku czerwca w albańskim kurorcie Dhermi (przyszłoroczny event został zaplanowany na okres od 18-23 czerwca 2020).

ultra

Oprócz Krzysztofa, podczas Anjunabeats Elevations wystąpią:

– 8Kays
– ALPHA 9 (Arty)
– Amy Wiles
– Cosmic Gate
– Duncan & Gareth (menadżer wytwórni + dyrektor marketingu Anjunabeats)
– Dirty South
– DT8 Project
– Fatum
– Genix
– Grum
– ilan Bluestone
– Jaytech
– Jon O’Bir
– Josep (progresywne alter ego Willa Atkinsona)
– Judah
– Kyau & Albert
– Maor Levi
– Mat Zo
– Myon
– Oliver Smith
– Qrion
– Seven Lions
– Spencer Brown
– Sunny Lax
– Super8 & Tab
– Tinlicker
– Trance Wax

Przedstawiciele labelu obiecują wygodne pakiety dla tych, którzy będą chcieli skorzystać z atrakcji ośrodka narciarskiego, jak i dla tych, którzy do Avoriaz przybędą wyłącznie w celach czysto muzycznych. Sprzedaż biletów trwa na stronie internetowej labelu. Warto się pospieszyć!

emuze.me

kalendarz

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?