Tomorrowland Winter 2020 – Rusza pre-rejestracja!

Debiutancka zimowa edycja Madness była sporym sukcesem. W marcu 2020 roku szykuje się powtórka – właśnie ruszyła prerejestracja na Tomorrowland Winter.

silesia beats

Pierwsza w historii zimowa edycja jednego z najbardziej znanych festiwali muzyki elektronicznej na świecie była wielkim sukcesem, i to mimo wpadek – podczas Tomorrowland Winter zawalił się dach jednej ze scen oraz musiano ewakuować część uczestników imprezy. Teraz organizatorzy Tomorrowland Winter, którzy wyciągnęli wnioski z debiutanckiej edycji, przygotowują się do kolejnego festiwalu we francuskich Alpach.

Druga edycja odbędzie się w dniach 14-21 marca 2020 roku. Mimo, iż na chwilę obecną nie jest znany lineup imprezy, to już jutro (tj. 13 sierpnia) o godzinie 17 rusza pre-rejestracja dla osób, które chciałyby odwiedzić Alpe d’Huez. Tak, jak w wypadku letniej edycji, pierwsze pięć zarejestrowanych osób z każdego kraju na świecie, będzie miało gwarancję zakupu biletu na to niecodzienne wydarzenie.

jay_cluss

W tym roku impreza zorganizowana ponad trzy tysiące metrów nad poziomem morza zgromadziła 30 tysięcy osób, a bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. Dla fanów zimowych sportów i muzyki elektronicznej to wymarzone połączenie – w dzień korzystać z licznych tras narciarskich, zaś po zmierzchu porwać się w tańcu do muzyki prezentowanej przez najpopularniejszych DJów i producentów. Kto w przyszłym roku wystąpi na Tomorrowland Winter? Tego jeszcze nie wiemy, jednak patrząc na zestawienie tegorocznej edycji możemy być spokojni o przyjazd do Alpe d’Huez największych gwiazd.

ultra

kalendarz

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?