Anyma wydał nowy singiel, który gra… Radio ESKA

Rok 2024 przynosi coraz ciekawsze scenariusze. Na przykład pojawienie się nowego utworu projektu Anyma w komercyjnym radiu.

2sher

To clickbait? Chcielibyście – sami byliśmy zaskoczeni, widząc na playliście czołowego radia dla młodszych słuchaczy brzmienia rodem z wytwórni Afterlife. Co istotne – nie mówimy tu o jakiejkolwiek audycji z muzyką klubową (bo tych omawiane Radio ESKA już od lat nie posiada), a o zwykłej emisji wśród takich postaci, jak Galantis czy Taylor Swift. Umówmy się – ustawienie ksywy Anyma obok dwóch wyżej wspomnianych to może być dla niektórych niemały szok. A jednak!

Troszkę bardziej radiowo. Ale fani nie mają się czego obawiać

Trzeba uczciwie stwierdzić, że “Pictures Of You“, czyli najnowszy utwór włoskiego producenta, jest trochę bardziej radiowy niż jego dotychczasowe single. Choć jest to w dalszym ciągu dobry przykład dość mrocznego melodic techno, to mimo wszystko nie jest on zarezerwowany tylko dla najbardziej zajawkowych słuchaczy. Wokal gra tu znacznie większą rolę niż w jego poprzednich propozycjach, zaś samo brzmienie – choć jak najbardziej do polubienia przez fanów – jest trochę delikatniejsze i tym samym bardziej strawne dla szerszej publiczności.

emuze.me

Dużym wyznacznikiem utworów spod bandery Afterlife jest aspekt wizualny. Nie inaczej jest w tym wypadku – tutaj członek duetu Tale Of Us podjął współpracę z uznanym artystą cyfrowym, Tobiasem Gremmlerem. Debiut “Pictures Of You” – wraz z efektem pracy Niemca – miał miejsce ubiegłej jesieni podczas wyprzedanej imprezy wytwórni w Los Angeles.

Najnowszą propozycję projektu Anyma możecie odsłuchać poniżej… albo w radiu, jeśli będziecie mieć farta. A, żeby nie było że kitujemy – historię emisji “Pictures Of You” w ESCE znajdziecie pod tym linkiem. Nie spodziewamy się zapewne wielomiesięcznej przygody tego kawałka z radiową playlistą, ale tego typu fakt jest jak najbardziej wart odnotowania.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?