Apashe powraca do Polski! Trzy występy u nas zamkną jego przyszłoroczną europejską trasę

Kanadyjski producent powraca do Polski i tym razem zagra aż trzykrotnie wraz ze swoją orkiestrą w ramach “Antagonist Tour”.

kalendarz

Ponad rok temu zapowiadaliśmy wizytę Apashe‘a pisząc o tym, że basowi artyści grają w naszym kraju bardzo rzadko. Od tamtego momentu nie zmieniło się praktycznie nic – tym samym jednym z niewielu reprezentantów tej sceny, którzy regularnie odwiedzają Polskę, jest właśnie Kanadyjczyk. I nie wzięło się to z jakiegoś specjalnego fetyszu – po prostu łączenie elektroniki z orkiestrowym sznytem bardzo dobrze się przyjmuje, czego zobrazowaniem jest szybka wyprzedaż biletów na jeden z ubiegłorocznych koncertów. W tym roku Apashe wraz ze swoją orkiestrą miał odwiedzić FEST Festival – ale co z tą imprezą się stało, to zapewne bardzo dobrze wiecie. Na szczęście na kolejną wizytę tej ekipy nie będziemy musieli czekać jakoś szczególnie długo.

Apashe aż trzykrotnie w Polsce

Apashe zaprezentował właśnie pełny terminarz zaplanowanej na końcówkę zimy 2024 roku trasy koncertowej po Europie. Będzie ona promować nadchodzący studyjny album Kanadyjczyka, zatytułowany “Antagonist“. Start zaplanowany jest na 2 lutego w Londynie, zaś meta – miesiąc później, dokładnie 3 marca, w poznańskiej Tamie. Co ciekawe, będzie to jeden z trzech występów nad Wisłą. Pozostałe odbędą się 1 marca w stołecznej Progresji i 2 marca w krakowskim Hype Parku.

kalendarz

Bilety będą dostępne za pośrednictwem platformy Going. w cenie od 90 zł. Znajdziecie je pod tym linkiem.

kalendarz

A może za granicę?

Jeśli ktoś z różnych powodów będzie chciał sobie odpuścić polskie koncerty, to są zagraniczne alternatywy. Kilkukrotnie Apashe wraz z orkiestrą wystąpi także w krajach, do których daleko podróżować nie musimy. I tak, 23 lutego zaplanowany jest koncert w czeskiej Pradze, 24 lutego – w węgierskim Budapeszcie, a 25 lutego – w słowackiej Bratysławie. Będą też trzy występy w Niemczech – 27 lutego w Kolonii, 28 lutego w Hamburgu i 29 lutego w Berlinie. Ceny biletów na zagraniczne koncerty przedstawiają się następująco:

  • Praga (Czechy) – 660 koron (około 125 zł)
  • Budapeszt (Węgry) – 5990 forintów (około 72 zł)
  • Bratysława (Słowacja) – 25 euro (około 115 zł)
  • Kolonia i Berlin (Niemcy) – 26,40 euro (około 122 zł)
  • Hamburg (Niemcy) – 37,10 euro (około 170 zł)

Odnośniki do poszczególnych koncertów, a także wszystkie daty trasy Apashe’a znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?