AREA21-TRACKLIST-ALBUM

Jest już tracklista nadchodzącego albumu AREA21. Premiera jeszcze w listopadzie

Poznaliśmy tracklistę debiutanckiego albumu AREA21. Będzie on zawierał 12 utworów, z czego połowa to wydane wcześniej single.

PDC

W tym roku AREA21 zanotowało powrót do działania, wydając wiele singli i zapowiadając debiutancki album. Projekt założony przez Martina Garrixa i Maejora w 2016 roku zachęcił do siebie wielu fanów, którzy na każdą nową wiadomość reagują z dużym entuzjazmem. Po ogłoszeniu daty premiery oraz tytułu wydawnictwa, przyszła pora na oficjalną tracklistę “Greatest Hits Vol. 1“. Z pewnością znajdą się osoby, które mogą kręcić nosem, gdyż będzie on się składał w dużej mierze z dotychczasowych singli.

Dużo znanej już muzyki

Debiutancki krążek duetu AREA21 będzie zawierał 12 utworów. Wśród nich znajdziemy dobrze znane hity takie jak chociażby “Pogo“, “La La La” czy “Mona Lisa“. Tak jak wcześniej wspominaliśmy, fani którzy czekali na masę nowych przebojów mogą się nieco rozczarować. Na “Greatest Hits Vol. 1dostaniemy jedynie 6 nowych numerów. Reszta to wydane do tej pory single.

emuze.me

Po debiutanckim albumie projektu Martina Garrixa i Maejora nie spodziewamy się zbyt dużo festiwalowych kawałków. Będziemy mogli na nim raczej spodziewać się lżejszych, popowo-rapowych numerów, które bardziej będą pasować do radia. Na takie oczekiwania przygotowały nas zresztą wydane wcześniej single. Premiera “Greatest Hits Vol. 1” już 12 listopada!

emuze.me

PDC

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?