Wytwórnia Armina van Buurena gotowa na Amsterdam Dance Event. Co szykuje Armada?

Armada Music zaprezentowała program zajęć na Amsterdam Dance Event 2022. Oprócz imprez, będzie także coś dla producentów muzycznych.

kalendarz

Coraz większymi krokami zbliża się tegoroczna edycja Amsterdam Dance Event. Seria wydarzeń co roku (oprócz 2020, wiadomo dlaczego) ściąga do stolicy Holandii praktycznie całą czołówkę DJów, producentów i osób działających w branży. Oprócz paneli dyskusyjnych, pop up store’ów i innych dziennych wydarzeń, w programie jest szereg imprez, które przejmują prawie każdy amsterdamski klub. Zarówno w dziennych, jak i nocnych aktywnościach co nieco do powiedzenia ma Armada Music.

Wytwórnia, która w przyszłym roku będzie świętować 20-lecie założenia, jest obecnie jednym z czołowych miejsc do wydawania EDMu na światowej scenie. Oprócz jednego z założycieli – którym jest Armin van Buuren – swoje numery prezentowali tam w ostatnim czasie między innymi Kryder, Andrew Rayel, Sunnery James & Ryan Marciano, Audien, Ferry Corsten oraz Vintage Culture. Mamy więc do czynienia z naprawdę solidnym graczem, który swoją pozycję udowadniać będzie także na ADE.

emuze.me

Armada Music na ADE

Właśnie poznaliśmy program wytwórni na nadchodzące wydarzenie. Udział Armady w ADE rozpocznie się w czwartek 20 października specjalnym wydaniem A State Of Trance. Oprócz gospodarzy – Armina van Buurena i Rubena de Ronde – w studiu pojawi się wielu gości. To wszystko do zobaczenia między godziną 14 a 23.

W czwartkową noc imprezę w miejscówce o nazwie W Hotel rozkręci label Electronic Elements. Za deckami staną między innymi AVIRA i Tensnake.

ultra

Następnego dnia holenderska wytwórnia przygotowała atrakcje dla osób zainteresowanych produkcją muzyki. W ramach Armada University w siedzibie wytwórni będą odbywać się masterclassy oraz sesje demo drop z udziałem artystów i A&Rów labelu. Ta część programu będzie się odbywać w godzinach 11:00 – 17:00. Wszystko to we współpracy z producentem programu Ableton.

O godzinie 14:00 w studiu A State Of Trance odbędzie się listening party albumu Andrew Rayela. Z kolei wieczorem siedziba Armada Music zamieni się w klub. Wszystko to za sprawą występów takich postaci, jak Kryder, Kura, Autograf czy Brando.

To, co przyszykowała Armada Music to jednak dopiero początek tego, co czeka fanów tanecznej elektroniki w stolicy Holandii. Pełny program znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej ADE.

kalendarz


foto: Floris Heuer

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?