Armin van Buuren i Shapov ponownie łączą siły. To już druga ich EPka!

Holendersko-rosyjska kolaboracja ma miejsce już po raz kolejny. Armin van Buuren i Shapov prezentują drugą już wspólną EPkę!

sunrise

Relacja na linii Armin van BuurenShapov zdaje się być niezwykle owocna. Panowie wydali już trzy wspólne utwory, które ucieszyły nie tylko fanów muzyki trance. Po blisko 4 latach od wydania kultowego “The Last Dancer” będący ikoną trance’u Holender i znany niegdyś z projektu Hard Rock Sofa Rosjanin ponownie łączą siły, wydając EP’kę.

Dwa utwory

“Welcome Home” to druga wspólna EP’ka panów. Pierwsza z nich – o nazwie “Trilogy EP” zawierała trzy utwory. W skład nowej, która nazywa się “Welcome Home” wchodzą dwie zupełnie nowe wspólne produkcje. Tytułowy utwór nawiązuje do pierwszych wspólnych produkcji Armina i Shapov’a. W “Welcome Home” można usłyszeć nawiązanie i dźwięki z pierwszego wspólnego dzieła, czyli “The Last Dancer”. Druga zaś produkcja “Let’s Rave, Make Love” jest w zupełnie odmiennym stylu. Niektóre osoby śmiało porównują ten utwór do “Greyhound” Swedish House Mafii. My aż tak śmiałej tezy nie wystawimy. Niemniej, obie produkcje są godne polecenia, wszak współpraca na linii Armin van BuurenShapov jeszcze nigdy nas nie zawiodła.

Drugą EP’kę Armina van Buuren’a i Shapov’a można przesłuchać poniżej.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?