armin van buuren

“This Is What It Feels Like” otrzymało drugie życie. Najnowszy remix Armina van Buurena już dostępny

Armin van Buuren po kilku miesiącach wyczekiwania wreszcie wypuścił future rave’owy remix “This Is What It Feels Like”.

2sher

Armin van Buuren to legendarna postać na scenie muzyki elektronicznej, która od samego początku nie tylko definiowała gatunki, ale również stanowiła inspirację dla wielu dzisiejszych artystów na całym świecie. Holender ma na swoim koncie wiele hitów, ale tylko kilka z nich można określić mianem “gamechangera” w jego karierze. Jednym z głównych punktów zwrotnych dla Armina jest “This Is What It Feels Like”, które było pierwszym tak jawnym uśmiechnięciem się w stronę komercyjnego słuchacza. Z okazji 20-lecia labelu Armada Music, wypuszczony został specjalny album, w którym znajduje się multum zremixowanych utworów z tejże wytwórni. Wśród nich znajduje się właśnie ten kawałek.

Drugie życie klasyka

Oryginalny utwór, wydany pierwotnie w 2013 roku, z miejsca stał się dużym hitem. Nie dziwi więc fakt, że to akurat ten track doczekał się z okazji urodzin wytwórni Armada nowej odsłony. Future rave’owy remix grany był przez Armina przez wiele długich miesięcy, debiutując na scenie podczas Lollapalooza Argentina 2023. Jednak o remixie zrobiło się głośno kilka dni później podczas Ultra Miami 2023, gdzie wspomniany kawałek został zagrany jako intro do seta Holendra.

emuze.me

Nowe brzmienie

Nowa wersja klasyku charakteryzuje się przede wszystkim dwoma różniącymi się od siebie dropami, które poprzedzane są charakterystycznymi future rave’owymi dźwiękami. Teraz, w świecie gdzie panuje trend na odświeżanie klasyków muzyki tanecznej, remix ten może ponownie wspiąć się na wyżyny popularności. Tym bardziej, jeśli został stworzony w klimatach spopularyzowanych przez Davida Guettę, które wciąż są popularne na wszelkich eventach.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?