kontakt

Każdy znany i ceniony producent w świecie muzyki elektronicznej prowadzi swoje radio show. Jedną z najdłużej działających na tym polu postaci jest Armin van Buuren, który od niemal 20 lat prowadzi cotygodniową audycję A State of Trance. Od 1,5 roku można go również usłyszeć w piątkowe popołudnia na antenie One World Radio – rozgłośni związanej z festiwalem Tomorrowland. Jak się jednak okazuje, Holendrowi radiowych aktywności wciąż mało, wszak od ubiegłej soboty możemy go usłyszeć w jeszcze jednej audycji.

Nowa audycja w holenderskim radiu

“Worldwide Club 20”, bo tak nazywa się nowa audycja prowadzona przez Armina, będzie prezentować topowe utwory muzyki tanecznej. Jest to typowa lista przebojów, tworzona na podstawie wyników z portali streamingowych, sklepu Beatport oraz statystyk 1001Tracklists. Program transmitowany jest w sobotnie wieczory w holenderskim radiu Qmusic.

Poniżej znajdziecie zestawienie z pierwszego odcinka, podobnie jak pełne nagranie. Zapewne wielu z Was właśnie tutaj po raz pierwszy usłyszy Armina mówiącego po niderlandzku.

Worldwide Club 20 – pierwsze notowanie

 1. Love Regenerator x Steve Lacy – Live Without Your Love
 2. Joel Corry & MNEK – Head & Heart
 3. VER:WEST – 5 Seconds Before Sunrise
 4. Paul Woolford & Diplo & Kareen Lomax – Looking For Me
 5. Low Steppa feat. Reigns – Weekend Love
 6. John Summit – Deep End (Black V Neck Remix)
 7. Camalphat & Yannis & Foals – Hypercolour (ARTBAT Remix)
 8. Loud Luxury feat. Morgan St Jean – Aftertaste (D.O.D. remix)
 9. Armin Van Buuren & Nicky Romero feat. Ifimay – I Need You To Know
 10. MK feat. Carla Monroe – 2am
 11. Lp Giobbi feat. Little Boots – Meet Again
 12. Stace Cadet & KLP – Energy
 13. Eli Brown – Immortal
 14. Mark Knight feat. Chenai & Mr. V – Tonight
 15. Yotto – Another Riff For The Good Times
 16. David Guetta x Morten – Kill Me Slow
 17. Lastlings – No Time (Rüfüs Du Sol Remix)
 18. Duke Dumont – Ocean Drive (Purple Disco Machine Remix)
 19. Sunnery James & Ryan Marciano feat. Rani – Life After You
 20. Sofi Tukker & Gorgon City – House Arrest

Co z A State Of Trance?

Mimo, iż od dawna wiadomo, że audycje królowi muzyki trance przygotowuje jego team, to nagrywanie kolejnych programów tak czy tak zabiera sporo czasu. W obecnej chwili Armin nie może narzekać na jego brak, lecz w momencie powrotu do koncertowania obowiązki związane z radio show mogą stworzyć niemały problem. Coraz więcej osób obawia się, że popularne A State Of Trance może zakończyć swój żywot po tysięcznym epizodzie, który przypada na pierwsze tygodnie 2021 roku. Ten scenariusz jest jednak niezbyt prawdopodobny, gdyż głupotą byłoby zamknięcie swojej najpopularniejszej audycji, która z pewnością ma wpływ na popularność samego artysty oraz gatunku Trance. Jednak o tym, jak będzie ostatecznie, przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy.

kontakt