Oliver Heldens remiksuje wiralowe “i like the way you kiss me”. Pomógł mu… Hardwell

Artemas podbija internet swoim wiralowym singlem “i like the way you kiss me”. Swoją wersję postanowił przygotować Oliver Heldens.

kalendarz

Ostatnie tygodnie to na światowej scenie muzycznej wręcz dominacja wiralowego hitu brytyjskiego twórcy o pseudonimie Artemas. Już w 2023 roku zrobiło się o nim głośno za sprawą numeru “you think i’m pretty”, który obecnie ma ponad 140 milionów streamów na Spotify. Jeszcze więcej – bo aż 200 milionów – ma jego najnowsza propozycja, która szturmem podbiła internet i zaczyna podbijać stacje radiowe. Singiel zatytułowany “i like the way you kiss me” wykręcił ten wynik w… niecały miesiąc – i niech samo to świadczy o tym, jak bardzo świat oszalał na jego punkcie.

Heldens remiksuje duży hit

Ten motyw niejednokrotnie będziemy mieli okazję usłyszeć także podczas nadchodzących letnich festiwali. I bardzo prawdopodobne, że będzie się to zdarzać w dużej mierze za sprawą remiksu, który właśnie wydał Oliver Heldens. Szybka i nawiązująca mocno do tego, co producent wydaje z dopiskiem “EuroRave Mix” wersja wylądowała na zasadach bootlegu na platformie Soundcloud. Tuż przed uploadem, Holender zapytał fanów na swoim Instagramie, który z dropów wypada lepiej.

kalendarz

Tego samego dnia remix pojawił się w sieci. Co ciekawe, za jego mastering odpowiedzialny był… Hardwell. Nie jest to zresztą pierwsza przecinka na linii Oli – Robbert. Ten drugi w ubiegłym roku miał okazję wydać singiel w HILOMATIK – wytwórni tego pierwszego.

ultra

Kto wie, być może kiedyś będziemy mieli okazję usłyszeć ich wspólny pełnoprawny kawałek. Na ten moment jednak zostaje nam bardziej festiwalowa odsłona jednego z największych hitów ostatnich miesięcy, w której palce maczali obaj. Pełny efekt pracy znajdziecie poniżej – jest także możliwość pobrania tego utworu w pełnej jakości za darmo!

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?