ARTY wyda w tym roku aż dwa albumy. Na dobry początek – nowy singiel!

Rosyjski producent na co dzień działa pod dwoma aliasami – ARTY i Alpha 9. Fani obydwóch mogą już zacierać ręce w oczekiwaniu na nowości.

emuze.me

Są artyści, którzy reprezentują szeroko pojęty progressive house na różne sposoby. Część skupia się ewidentnie na jakości, przez co częstotliwość wydawanych utworów trochę na tym cierpi. Przykładowo, do pewnego momentu fani Dimitri Vangelis & Wyman musieli być naprawdę cierpliwi. Na szczęście w 2020 Szwedzi poprawili się mocno i zaczęli wydawać więcej utworów.

To była jedna strona medalu – z drugiej strony mamy jednak przypadki, kiedy rocznie producent wypuszcza utwory w ilościach wręcz hurtowych. Zazwyczaj łączy się to ze spadkiem jakości muzycznych propozycji – jednakże w przypadku Artioma Stoljarowa aka ARTY jest nieco inaczej. Pod obydwoma aliasami (oprócz głównego jest też trance’owy Alpha 9) udało mu się wydać w ostatnim roku około 30 numerów. Trzeba przyznać, że kreatywności i pracowitości odmówić Rosjaninowi nie można.

Nowy Rok – dwa duże projekty

Jakiś czas temu rosyjski didżej całkowicie wyczyścił swoje konto na Instagramie. Nie zostało na nim dosłownie nic. Można było podejrzewać, że szykuje się coś mocnego. Jednak kolejne posty wrzucane już w nowym layoucie wskazywały na, co by tu dużo mówić, kapiszona. No bo wiecie – po co zupełnie zmieniać layout swoich social mediów dla promocji jednego utworu, szczególnie, że wcześniej wydało ich się multum?

Część fanów mogła być (słusznie zresztą) zawiedziona, że to “tylko” nowy utwór. Takie zabiegi stosuje się zazwyczaj, jak chce się ogłosić coś większego. Cóżl nie tym razem… ale – czy aby na pewno?

Pozory mylą

Poszperaliśmy nieco głębiej i dotarliśmy na stronę wytwórni Armada – w której ARTY zazwyczaj wydaje swoją muzykę. Z opisu artysty, który tam znaleźliśmy wynika, że Artiom szykuje na ten rok albumy pod dwoma aliasami: ARTY oraz Alpha 9.

Teraz ARTY jest przygotowany do wydania niektórych z jego największych dotychczasowych dzieł, w tym jego nadchodzącego drugiego studyjnego albumu, którego promocja rozpocznie się na początku 2021 roku. (…)

Arty nadal produkuje pod pseudonimem ALPHA 9, a obecnie pracuje nad swoim pierwszym albumem pod tym aliasem, który wkrótce ukaże się w Anjunabeats.

Armada

W tym wszystkim trochę umknął nam najnowszy – pierwszy wydany w 2021 roku utwór rosyjskiego twórcy. Nosi on tytuł “Take Your Time” i jak ulał pasuje do dotychczasowej dyskografii pochodzącego z miasta Engels twórcy. Najprawdopodobniej jest to pierwszy track z nadchodzącego długograja.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?