Debiutancki album ALPHA 9 już dostępny. Godzinna podróż do świata progresywnych brzmień

Rosyjski producent znany także jako ARTY prezentuje fonograficzny debiut swojego trance’owego alter ego – ALPHA 9.

emuze.me

Projekt ALPHA 9 dla wielu fanów muzyki elektronicznej jest czymś wyjątkowym. To właśnie tam Arty prezentuje bardziej melodyjne utwory zahaczające o progressive trance czy progressive house. Po wydaniu pod tym aliasem wielu singli, rosyjski DJ i producent muzyczny w 2023 roku poszedł o krok dalej, wydając debiutancki dla tego projektu album.

Magiczna godzina

O debiutanckim krążku ALPHA 9 poinformował już jakiś czas temu, a datę premiery – ogłosił podczas jednego z koncertów w Los Angeles. New Horizons, bo tak nazywa się długograj Artema, wyszedł w miniony piątek. Zawiera on 14 utworów, z czego aż 11 nie zostało wcześniej oficjalnie wydanych. Rosjanin w głównej mierze skupił się na pracy solowej, choć kolaboracji także nie zabrakło. Wśród gości znajdują się między innymi Jonathan Mendelsohn czy Running Touch.

Album “New Horizons“ to godzinna podróż do świata progresywnych brzmień, do których już Rosjanin nas przyzwyczaił. Mimo, iż mamy dopiero początek roku, to krążek wydany nakładem Anjunabeats stawia wysoką poprzeczkę kolejnym trance’owym artystom, którzy w tym roku chcą wydać swoje albumy. Jeżeli więc chcecie się wybrać w godzinną podróż do wyjątkowego świata przyjemnych melodii, to możecie uczynić to poniżej, odsłuchując debiutancki album ALPHA 9.

emuze.me

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?