ghostproductions.pl

Nie minęło zbyt wiele czasu, odkąd na Shining Beats ukazał się news o niewydanych numerach z seta Martina Garrixa na sylwestrowej edycji Tomorrowland. STMPD RCRDS wyszło fanom na rękę publikując wszystkie ID na Instagramie, przez co nie trzeba było ich długo szukać.

To jednak nie koniec zabawy z trackami, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego – bowiem team labelu Martina Garrixa wymyślił kolejny ciekawy format. Tym razem zaangażowali się w niego artyści na co dzień wydający swoją muzykę w wytwórni.

Zgadnij, kto to

Na kanale STMPD RCRDS pojawiło się wideo, w którym gwiazdy z wytwórni Martina Garrixa zgadują kto odpowiada za dane ID. Wśród gości pojawili się chociażby TV Noise, Dyro, Seth Hills czy chociażby nasz polski reprezentant Blinders. Pojawiło się wiele ciekawych sugestii, jednak najlepszą była chyba reakcja Juliana Jordana na jego własny numer, który notabene ukaże się już w przyszłym tygodniu.

Label trzykrotnego zwycięzcy rankingu DJ Mag Top 100 po raz kolejny udowadnia, że daje radę w wymyślaniu ciekawych formatów zdecydowanie lepiej, niż konkurencja. Kilkuminutowy materiał znajdziecie poniżej.

ghostproductions.pl