kontakt

Na początku tego roku Armin van Buuren i jego team świętowali emisję tysięcznego epizodu cotygodniowej audycji A State of Trance. To właśnie tam w każdy czwartkowy wieczór prezentowane są najnowsze utwory muzyki trance. Z okazji każdego jubileuszowego odcinka holenderski DJ i producent organizuje światową trasę, lecz najważniejszy występ odbywa się w holenderskim Utrechcie.

Jest i Polak

Podczas dzisiejszej transmisji 1024. episodu A State of Trance Armin ogłosił lineup tegorocznej głównej imprezy z serii ASOT 1000. Podczas dwudniowego eventu, który odbędzie się 3 i 4 września w centrum kongresowym Jaarbeurs wystąpi śmietanka gatunku. Prócz gospodarza imprezy zagrają jeszcze Giuseppe Ottaviani ze swoim show LIVE 3.0, NWYR, Cosmic Gate czy Ben Gold. W lineupie znalazł się również polski akcent, gdyż dla międzynarodowej publiczności wystąpi Robbie Seed. Jakiś czas temu Damian Strugarek w wywiadzie dla Shining Beats powiedział, że występ na ASOT byłby spełnieniem jego marzeń. Jak widać, udało się!

Pełny lineup ASOT 1000 Utrecht prezentuje się następująco:

Alex Sonata & Therio
Allen Watts
Armin van Buuren
AVIRA
Ben Gold
Bodgan Vix
Bryan Kearney
Ciaran McAuley
Cosmic Gate
Craig Connelly
Cubicore
Eugenio Tokarev
Factor B
Farius
Giuseppe Ottaviani LIVE 3.0
Hollt
John O’Callaghan
Jordin Post
Jorn van Deynhoven
Lange
Liquid Soul
M.I.K.E. Push
Maarten de Jong
Marco V
Matt Fax
Maxim Lany
NWYR
Rank 1
ReOrder
Robbie Seed
Rodg
Ruben de Ronde
Scorz
Scot Project
Signum
Siskin
Solarstone
Sound Quelle
System F
Tall Paul
The Thrillseekers
Will Atkinson
Xijaro & Pitch

Również w Krakowie

Mimo iż najważniejsza impreza z okazji tysięcznego odcinka ASOTu odbywa się w Holandii, to Armin i jego team przyjadą świętować również do Polski. To właśnie w krakowskiej Tauron Arenie 9 października odbędzie się polska edycja ASOT 1000. Lineup’u tej imprezy jeszcze nie znamy, lecz ten zapewne zostanie ogłoszony już wkrótce. Znamy za to ceny biletów, których sprzedaż trwa już od jakiegoś czasu. Aktualna cena za wejściówkę zaczyna się już od 289 zł. Bilety można zakupić tutaj.

kontakt