Audien wyda swój debiutancki album w ciągu miesiąca? Wszystko na to wskazuje!

Premiera debiutanckiego albumu Amerykanina to kwestia tygodni – to możemy wnioskować z jednego z komentarzy, który Audien wrzucił na Instagramie.

sunrise

Fanom progresywnych brzmień nie trzeba przedstawiać Nathaniela Rathbuna – amerykańskiego producenta znanego jako Audien. Młody Amerykanin w ostatnich miesiącach nie wydał zbyt dużo utworów. Wszystko wskazuje jednak na to, że była to wyłącznie cisza przed burzą – artysta pracuje właśnie nad swoim debiutanckim albumem, który światło dzienne może ujrzeć już za miesiąc.

Na portalu Reddit jeden z fanów Nathaniela wrzucił screena z Instagrama, na którym artysta odpowiada na zadanie w komentarzu pytanie, kiedy możemy ujrzeć jego krążek. Audien odpowiedział krótko “za miesiąc“, co oznacza, że album już jest w fazie dopieszczania szczegółów i ujrzy światło dzienne już w listopadzie.

kalendarz

Na chwilę obecną, prócz wspomnianej wyżej odpowiedzi o przybliżonej dacie wydania, o nadchodzącym wydawnictwie nie wiemy nic. Lista utworów czy zaproszeni goście to dobrze strzeżona tajemnica – mamy nadzieję, że było na co czekać.

ultra

To już kolejny progresywny album, który pojawia się na rynku podczas tegorocznej jesieni. Nie tak dawno pisaliśmy o debiutanckim krążku KAAZE‘a, który także obfituje w takie brzmienia. Fani tego wyjątkowego gatunku mogą więc ostatnie dni zaliczyć do udanych.

kalendarz

sunrise

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?