KAAZE wydaje swój debiutancki album. Wśród gości m.in. KSHMR!

Szwedzki producent wydaje swój debiutancki album. “Dreamchild” zawiera aż 12 utworów – wśród gości między innymi KSHMR czy Maddix.

sunrise

KAAZE to jedna z najbardziej znanych postaci należąca do rodziny Revealed Recordings. Charakterystyczny styl Szweda polubiło tysiące fanów i artystów, w tym sam Hardwell, który od początku mocno wspiera jego karierę. To właśnie z Robbertem Mick Kastenholt wydał swój najbardziej znany przebój “We Are Legends”. Teraz artysta wydaje swój debiutancki album.

“Dreamchild”, bo tak nazywa się pierwszy krążek KAAZE’a zawiera 12 pozycji. Szwed do współpracy przy albumie zaprosił swoich dobrych znajomych min. Maddixa czy KSHMRa. W zestawieniu nie zabrakło również znanych wcześniej singli – “Triplet” (tym razem w wersji wokalnej) oraz I Should Have Walked Away“, będące odświeżeniem jednego z największych hitów lat 90.

kalendarz

Właśnie wylądowałem po piętnastogodzinnym locie i teraz mam szansę sprawdzić mój album. Chcę tylko powiedzieć, że prawie się popłakałem z powodu waszej pięknej reakcji na „Dreamchild”. Dziękuję wszystkim, nie byłoby to możliwe bez was!

Kaaze

KAAZE to kolejny już artysta, który w tym roku wydał swój studyjny album. Szwed dołącza do naprawdę zacnego grona, gdyż wcześniej swoje krążki w 2019 roku wydali Blasterjaxx, DJ Snake czy pośmiertnie Avicii, Również polscy producenci nie próżnowali, gdyż otrzymaliśmy kolejne albumy od Regaina i Da Vosk Docty.

ultra

To jeszcze jednak nie koniec, bo jeszcze tej jesieni swoją dyskografię powiększą Armin van Buuren czy Joris Voorn. Już teraz możemy powiedzieć, że wybór najlepszego albumu bieżącego roku na pewno nie będzie łatwy. Swój osąd odnośnie “Dreamchild” możecie wysnuć sami, po prostu sprawdzając wszystkie utwory poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?