Audien powraca z nowym singlem. Tym razem w drum & bass’owej odsłonie!

Audien na ostatniej prostej przed wydaniem debiutanckiego albumu wydaje kolejny singiel. Tym razem Amerykanin postawił na nieco inne brzmienia.

silesia beats

W każdy piątek wiele wytwórni i artystów prezentuje swoje nowości. 25 października pod tym względem był naprawdę obfity. Na wszystkich większych platformach streamingowych możemy usłyszeć już premiery od m.in. Galantis, Magnificence, Armina van Buurena, czy właśnie Audiena.

Amerykanin miał ostatnio bardzo pracowity okres. Jak informowaliśmy na naszej stronie, Nate ostatnie miesiące poświęcił na pracę nad pierwszym studyjnym albumem. Na swoich mediach społecznościowych ujawnił, że mający swoją premierę w tym tygodniu utwór “Reach” jest jednocześnie ostatnim singlem przed wypuszczeniem płyty.

jay_cluss

Z radością ogłaszam, że mój następny singiel „REACH” z Jamie’m Hartmanem wychodzi w piątek i jest to ostatni utwór przed wydaniem mojego albumu. Ta piosenka jest dla mnie niezwykle ważna, to jedna z moich ulubionych kompozycji, jaką kiedykolwiek zrobiłem i nie mogę się doczekać, aż ją usłyszycie!

Audien

“Reach” to ogólnie rzecz biorąc lekka kompozycja. Drum & bass’owy sznyt dorzuca jednak sporo charakteru, a wokal Hartmana jest świetny i nadaje dodatkowo klimat utworowi. Sprawdźcie sami, odsłuch znajdziecie poniżej!

ultra

kalendarz

Total
52
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?