Audioriver 2023 kusi kolejnymi nazwiskami. Poznajmy aliasy z siódmego ogłoszenia

Najnowsze ogłoszenia nie wybrzmiały tak głośno jak poprzednie, jednak i obecnie fani elektroniki znajdą powód, aby przyjechać nad Wisłę.

PDC

Kto sądził, że Audioriver nie ma już w zanadrzu żadnego muzycznego asa, mógł się zaskoczyć. Do grona artystów dołączyli przedstawiciele techno, drum and bass oraz house. Co istotne, pojawiło się wielu artystów polskiej sceny muzycznej. A to wszystko w ramach siódmej już tury ogłoszeń, która następuje niedaleko po bardzo mocnych poprzednich.

Wciąż gorąco

Alan Fitzpatrick to zdecydowanie jedno z najgorętszych nazwisk z ogłoszonej puli artystów, którzy wystąpią na plaży w Płocku. Ten przedstawiciel ciemnej sceny techno co prawda wystąpił już w ubiegłorocznej edycji, ale co za dużo dobrej muzyki, to zdrowo.

emuze.me

Kolejnym artystą z nurtu techno będzie przedstawiciel polskiej sceny, a mianowicie Deas – zwycięzca w plebiscycie Munoludy 2022 na najlepszego producenta roku.

Poza wspomnianym Deasem w Płocku pojawi się Adelix, który w audycji Basstronomy w Radiu Kampus zaprzyjaźnia kolejnych słuchaczy z muzyką bassową. Casper Levy, dj i producent związany z RAM Records wystąpi zaś pod namiotem z muzyką drum and bass. Za akcenty footworkowe będą zaś odpowiedzialni Rhythm Baboon i Lux Familiar.

PDC

Jedną z obecnie popularniejszych artystek nowatorskiego nurtu stała się brytyjska raperka oraz piosenkarka Shygirl. Mieszanka r&b, hip-hopu oraz muzyki bassowej jest jej przepisem na świetną imprezę. A o tym, czy ten przepis będzie udany, przekonamy się już za dwa miesiące w Płocku.

Coś dla siebie będą mieć także fani brytyjskiego soundu – do Polski przyjadą bowiem Conducta oraz TS7.

Audioriver 2023 – bilety

Wśród ogłoszonych dotychczas artystów znajdują się między innymi 999999999, Anfisa Letyago, ARTBAT, Camo & Krooked, Chris Liebing, Colyn, Jade, Dubfire, Enrico Sanguliano, Hedex, Kamp!, Kanine, Kevin de Vries, Ki/Ki, Klangkuenstler, LP Giobbi, LSDXOXO, Mathame AV, Moderat, Monolink, Oliver Koletzki, Palms Trax, Rysy, Trym, VTSS, Worakls Orchestra oraz ZHU. Skład jest więc naprawdę imponujący – a jeśli weźmiemy pod uwagę zaledwie 550 zł, czyli cenę trzydniowego karnetu, to wygląda to jeszcze lepiej. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.emuze.me

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?