audioriver

Audioriver 2022 – Timetable imprezy

Znamy rozpiskę godzinową festiwalu Audioriver. W ciągu trzech dni na wielu scenach usłyszymy różne odmiany muzyki elektronicznej.

kalendarz

Już w nadchodzący weekend odbędzie się tegoroczna edycja festiwalu Audioriver. W ostatnie dni lipca do Płocka zlecą się czołowe aliasy muzyki techno, house’u czy drum and bass. Została już opublikowana godzinowa rozpiska imprezy. Na aż siedmiu różnych scenach będzie można usłyszeć różne odmiany muzyki elektronicznej.

Piątek

Pierwszym dniem imprezy przewodzić będą między innymi Ross From Friends, The Blaze, czy Solomun którzy wystąpią na Main Stage. Scenę Circus Tent zdominuje muzyka techno z takimi aliasami jak Joyhauser czy Robert Hood. Na Studio będzie można odpłynąć w melodyjnych klimatach z Benem Bohmerem czy Adriatique. Miłośnicy cięższego techno powinni z kolei kierować się na scenę Kosmos z I Hate Models czy Alignment. Nie można pominąć Hybrid Tent, który będzie gościł topowe aliasy DnB jak A.M.C. czy Wilkinson.

kalendarz

Sobota

W sobotę Main Stage przejmą wyjątkowe duety Bicep i KAS:ST. Na Circus pojawią się między innymi uznane marki, takie jak Hot Since 82 i Alan Fitzpatrick, a na Studio doświadczymy ciekawych setów B2B. Scenę Kosmos przejmą eksperymentalne klimaty z LSDXOXO na czele, a Hybrid Tent tradycyjnie zdominuje drum and bass z aż 10 różnymi setami – wystąpią między innymi DJ Fresh czy Fred V.

ultra

Niedziela

Choć większość osób przyjedzie na piątek i sobotę, to Audioriver trwa również w niedzielę. W pobliskim parku będą miały miejsce dwie sceny – Theater In The Woods, którą zamknie Damian Lazarus, oraz Park Stage z Mall Grab.

Na tę chwilę bilety na Audioriver wciąż są w sprzedaży.

kalendarz

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?