Audioriver 2024 domyka zagraniczną część lineup’u. Do ogłoszenia zostali już tylko Polacy

Już tylko jedna tura ogłoszeń pozostała do poznania pełnego lineup’u Audioriver 2024. Znamy już wszystkie zagraniczne gwiazdy!

sunrise

Do pierwszej łódzkiej edycji festiwalu Audioriver został już tylko nieco ponad miesiąc. Oprócz lokalizacji zmian jest niewiele – i to dobrze, bo tegoroczny lineup (podobnie, jak jeszcze za czasów imprezy w Płocku) ma prawo imponować. W dniach 12-14 lipca na łódzkich Błoniach wystąpi niemało postaci stanowiących o sile obecnego house’u, techno czy drum and bass’u. Do startu wydarzenia już coraz mniej czasu, a organizatorzy powoli domykają lineup. Za nami więc szósty (z siedmiu) drop artystów, w którym zawarte zostali między innymi ostatnie zaplanowane na ten rok zagraniczne aliasy.

Już prawie wszyscy

Na czele tej fazy lineup’u stoi dobrze znana polskim fanom techno formacja Pan-Pot. Panowie wystąpią na skupionej na mocnym techno scenie Kosmos, na której zjawią się także Raven, Jonathan Kaspar oraz Deas. Program sceny głównej został uzupełniony o ostatnie dwa nazwiska ze świata – są nimi Echonomist i Alexandros Miaris. Ciekawe połączenie czekać nas będzie na poświęconej drum and bass’owi przestrzeni Hybrid, gdzie znana dotychczas z muzyki techno Nastia połączy siły z łódzką, coraz głośniejszą graczką o pseudonimie Bambi Uzi. Oprócz nich, swój live act zaprezentuje szwedzko-brytyjski duet Seba & Paradox.

kalendarz

House’ową (i okołohouse’ową) część ogłoszenia stanowią przede wszystkim panowie z formacji Catz ‘n Dogz. Będą też importy ze Stanów Zjednoczonych (Azzecca, Julya Karma), Australii (Logic1000) oraz Niemiec (Lovefoxy). Drugie od końca ogłoszenie domykają dwie polskie DJki – Gigee i Zuzka.

ultra

Jakiś czas temu został ogłoszony także pełny skład niedzielnej części imprezy, noszącej nazwę Sun/Day. Na czele lineup’u odbywającego się w ciągu dnia swoistego after party stoją Damian Lazarus oraz Mall Grab, który tym razem zagra house’owego seta.

Audioriver 2024 – lineup jak dotąd

Oni wszyscy dołączają do już i tak obszernego składu. Głównymi aliasami w lineup’ie Audioriver 2024 są Joris Voorn, HI-LO, Eli Brown, Kölsch, Sub Focus, Tinlicker, Mathame, Elderbrook, Overmono, Gorgon City, Argy, Stephan Bodzin, Metrik, Andromedik, VTSS oraz Miss Monique. A to oczywiście nie wszystko – na ten moment lineup prezentuje się bowiem następująco:

sunrise

pierwsze ogłoszenie
175 BPM (ADAMFORMAT, BUHHAJ, GINEE)
Argy
Bambi Uzi
The Caracal Project
Dixon
Elderbrook
Folamour A/V
Joris Voorn live
Metrik AV
Miss Monique
Oguz
Overmono
Richie Hawtin
Sara Landry
S.P.Y & Lowqui
WhoMadeWho live
Wonter & MC Maniac

drugie ogłoszenie
Andromedik
Brina Knauss
Daria Kolosova b2b Sept
Desiree
DJ Gigola
Dyzen
Eli Brown
Fever Ray
Gentlemens Club
Gorgon City
HI-LO
Kiasmos live
Ki/Ki live
Kölsch live
Mall Grab
Mefjus
Stephan Bodzin live

trzecie ogłoszenie
Angelo Mike
Afterossi
Aftersunday
DUSS
DWX Projekt
Edvvin b2b Kuriozum
G-Sound b2b Rebus
Hałasova
Ikarvs
Lulu Malina
MKO
Melania .
Mislaw b2b Michael Klein
Mono
Neverafter
N O I b2b Contact
RYSY
Sarapata
Skrimor
Sincz b2b Arude
Weikum

czwarte ogłoszenie
Black Sun Empire
DJ Heartstring
Eskei83
Gyrofield
Mathame AV
Mind Against
Olympe
Partiboi69 b2b Victoria
Pete Cannon
Prolix
Ruchy47
Sub Focus
Tinlicker live
VTSS
ZEP

piąte ogłoszenie (Sun/Day)
Airrica
Charlie
Cyryl b2b Ola Teks
Damian Lazarus
Kettama
Leon b2b Glasse
Mall Grab (house set)
Parallelle
Paramida
Tommy Gustav


szóste ogłoszenie
Azzecca
Catz ‘n Dogz
Deas
Echonomist live w/ Alexandros Miaris
Gigee
Jonathan Kaspar
Julya Karma
Logic1000
Lovefoxy
Nastia b2b Bambi Uzi
Pan-Pot
Raven
Seba & Paradox live
Zuzka

Audioriver 2024 – bilety

Już za moment ceny biletów na Audioriver 2024 pójdą w górę. Do 10 czerwca do północy za dwudniowy karnet należy zapłacić 580 zł, zaś za trzydniowy (obejmujący także Sun/Day) – 720 zł. Od 11 czerwca ceny będą wynosić odpowiednio 620 i 760 zł. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej imprezy.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?