Audiosoulz powracają z nowym materiałem! “Oh! My Mind” zwraca uwagę świeżym brzmieniem

Po niemal roku od ostatniego singla, duet Audiosoulz prezentuje świeżą propozycję. “Oh! My Mind” ponownie może zawojować radiostacje.

sb

Cierpliwość – tym musieli się wykazać w ciągu ostatniego roku słuchacze ceniący sobie propozycje duetu Audiosoulz. Grzegorz i Konrad (znani także jako Dirty Rush & Gregor Es) ostatni jak dotąd kawałek wydali w lipcu 2021 roku, w sam raz przed występem na The Other Side Of The Sun. “Broken” – tak jak ich poprzednie tracki – wpasował się w radiowe playlisty, egzystując tam przez jakiś czas. Mimo, iż miara sukcesu nie mogła się równać największym przebojom duetu, takim jak “Missing” czy “Never Say Goodbye”. Panowie przez niemal rok ciszy najwyraźniej nabrali co nieco sił – co widać po najnowszej ich propozycji, którą wydała wytwórnia Warner Music Poland.

Cisza w wydaniach, a w studiu – wręcz przeciwnie

Jak czytamy we wpisie, który na chwilę przed premierą nowego singla pojawił się na social mediach formacji, w ostatnim czasie z ich strony było dość cicho. Odwrotnie zresztą niż w studiu – tam bowiem miało dziać się dużo ciekawego.

Cześć! Ostatnio trochę było u nas ciszej.

W tych dziwnych dla wszystkich czasach, chwilę byliśmy nieobecni, ale to nie znaczy, że się u nas nic nie działo. Wręcz przeciwnie 😉

Działo się … i to bardzo wiele Dlatego napiszemy wprost : pora wrócić na social media! Pora wrócić do Was z nową muzyką

Audiosoulz

Papierkiem lakmusowym tej wzmożonej aktywności jest oczywiście najświeższa propozycja od Audiosoulz. Nosi ona tytuł “Oh! My Mind” i zawiera w zasadzie wszystko, czego można się spodziewać od utworu tej formacji. Mamy więc zgrabną fuzję deepu ze slapem, mamy też wpadający w uszy wokal, że o tak zwanej ładnej pani w teledysku nie wspomnimy.

W sam raz na lato

Zaczynają się cieplejsze miesiące, więc małopolsko-śląski duet nie mógł zrobić niczego innego, niż dopasować się swoim brzmieniem właśnie na nadchodzące wakacje. I kto wie – być może będzie to strzał w dziesiątkę, dzięki któremu o “Oh! My Mind” będziemy wkrótce mówić w kategoriach radiowego przeboju, czego zresztą życzymy.

Najnowszy kawałek duetu Audiosoulz możecie sprawdzić już teraz poniżej.

sb

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?