Australijskie Ultra Music Festival w 2024 roku aż dwukrotnie. Oto pierwsi headlinerzy

Ultra Australia 2024 odbędzie się w kwietniu w Melbourne. Ale nie będzie to jedyna impreza spod marki Ultra na Antypodach.

sunrise

Z czołowych festiwalowych brandów to Ultra Music Festival zasługuje na miano obieżyświata. Amerykanie rozprzestrzenili się na niemal wszystkie kontynenty, w tym także na Europę. Swoją edycję od kilku lat ma także Australia – w 2018 roku jeszcze jako Road To Ultra, by rok później zaprezentować pełnoprawną odsłonę. A w zasadzie dwie odsłony, bo do roku 2020 impreza odbywała się w dwóch miastach – Melbourne i Sydney. Brand Ultra Australia wrócił po pandemicznej przerwie w odchudzonej, jednodniowej odsłonie, mającej swoje miejsce w Melbourne. Mimo to, lineup nie zawodził – w tym roku na jego czele stali Hardwell, Timmy Trumpet, Sub Zero Project, Deborah De Luca oraz ACRAZE.

Znów dwa dni

Formuła organizowania dwóch imprez pod marką Ultra na australijskim kontynencie powraca wraz z sezonem 2024. Oba eventy będą się jednak od siebie różnić. Bez zmian pozostaje wydarzenie w Melbourne – odbędzie się ono 13 kwietnia pod nazwą Ultra Australia. Dzień wcześniej zaś (czyli 12 kwietnia) swój debiut na tamtejszych ziemiach będzie mieć brand Ultra Beach. Inauguracja plażowego konceptu będzie mieć miejsce w mieście Gold Coast pod Brisbane.

kalendarz

Oba wydarzenia mogą się już pochwalić pierwszą fazą lineup’u. Zarówno na Ultra Australia, jak i na Ultra Beach Gold Coast wystąpią Armin van Buuren, Brennan Heart, Darren Styles, Steve Aoki oraz Zedd.

kalendarz

Dodatkowo w Melbourne ze swoim hybrid setem pojawi się Carl Cox.

Na obie imprezy można już kupić bilety. Obecnie dostępne są trzecie pule biletów na obie imprezy (Ultra Australia za 175 dolarów australijskich oraz Ultra Beach Gold Coast za 165 dolarów australijskich). Więcej informacji – dla tych, którzy zastanawiają się nad wylotem na Antypody za kilka miesięcy – pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?