Mamy 2 egzemplarze biografii Avicii’ego i chętnie Wam je rozdamy (KONKURS)

Jeden z dwóch egzemplarzy książki “Avicii. Biografia Tima Berglinga” może być Twój. Oto szczegóły naszego konkursu.

PDC

Ten tytuł zrobił niemały szum wśród fanów tanecznej elektroniki. Nie dziwi nas to wcale – wszak samobójcza śmierć Avicii’ego miała pewien wpływ na niemałą część fanów oraz osób uczestniczących aktywnie w branży muzycznej. 20 kwietnia w dalszym ciągu jest mocno pamiętaną przez słuchaczy EDMu datą, i to także nie zaskakuje nikogo. Szwedzki producent inspirował bowiem wiele postaci obecnie będących na topie młodego pokolenia twórców tanecznej elektroniki. Tym bardziej więc biografia Avicii’ego, którą sporządził Måns Mosesson, stała się lekturą, na którą czekało wielu. Oczekiwanie to potrwało w naszym kraju zresztą nieco dłużej – bo aż do połowy kwietnia – ale na szczęście polski przekład jest już w sprzedaży.

Dwa egzemplarze do wygrania

Jakiś czas temu w naszej redakcji pojawiło się kilka egzemplarzy tej książki – i postanowiliśmy, że dwa z nich rozdamy Wam. Aby mieć szansę na stanie się właścicielem jednego z egzemplarzy “Avicii. Biografii Tima Berglinga”, należy:

emuze.me

– obserwować konto Shining Beats na Instagramie
– polubić post konkursowy i udostępnić go na swoim insta stories, z oznaczeniem profilu @shiningbeats
– w komentarzu pod postem konkursowym napisać, który utwór Avicii’ego jest Twoim ulubionym

Konkurs trwa do czwartku (19 maja) włącznie. Rozwiązanie konkursu dzień później na naszym Instagramie. Życzymy powodzenia!

PDC

emuze.me

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?