“Avicii. Biografia Tima Berglinga” ukaże się w polskiej wersji. Oto data premiery i cena

Już w kwietniu będzie można przeczytać książkę “Avicii. Biografia Tima Berglinga” w polskiej wersji. Właśnie ruszyła przedsprzedaż.

kontakt

Już od kilkunastu miesięcy publikujemy informacje związane z pośmiertną biografią Tima Berglinga. Napisana przez Mansa Mosessona książka ujrzała światło dzienne pod koniec zeszłego roku. “Tim: The Official Biography Of Avicii” nie otrzymało tłumaczenia na nasz język, jednak niedługo to się zmieni. Już wkrótce na sklepowe półki trafi jej polskie wydanie.

Polacy nie gęsi

Książka pełna wcześniej nieujawnionych treści na temat jednej z legend współczesnej muzyki elektronicznej miała swoją premierę w listopadzie 2021 roku, o czym informowaliśmy tutaj. Książkę łatwo można zakupić w wielu językach, wspierając przy tym fundację Tima Berglinga. Lokalnie dostępne było wydanie angielskie, zaś o jej polskiej wersji nie było wiadomo nic. Ta sytuacja uległa jednak zmianie.

W ofercie sieci sklepów Empik pojawiła się właśnie polska wersja biografii napisanej przez Mansa Mosessona.

Avicii. Biografia Tima Berglinga” otrzyma twardą oprawę i zostanie wydana nakładem Znak Koncept. Tłumaczenie, za które odpowiedzialna jest Justyna Hogstrom trafi na sklepowe półki 14 kwietnia.

Aktualnie trwa przedsprzedaż książki i można nabyć ją za 33,49 zł. Jej pełna cena ma wynosić 44,99 zł. Link do sklepu znajdziecie tutaj.

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?