avicii old

Don Diablo wydaje oficjalny remix jednego z pierwszych singli Avicii’ego. Holender o dziwo w formie!

“My Feelings For You” – jeden z pierwszych hitów Avicii’ego – wziął na warsztat Don Diablo. Oryginalny singiel ukazał się w 2010 roku.

reklamujsie

Można już założyć, że oryginalna dyskografia Avicii’ego dobiegła końca. Liczne legendarne utwory z pewnością będą jednak odżywały w wersjach innych producentów. Chociaż mawia się czasem, że “klasyków się nie rusza”, to na pierwszy ogień poszło właśnie pierwsze oficjalne tego typu wydanie. Don Diablo wziął na warsztat nieco mniej oczywisty, ale wciąż bardzo istotny numer w karierze Avicii’ego.

https://youtu.be/3EcsipR9hGo

Jeden z pierwszych hitów Szweda

Na tapet został wzięty jeden z pierwszych hitów Avicii’ego, który podbił rozgłośnie radiowe również w Polsce. Wydane w 2010 roku “My Feelings For You” to kawałek w innym stylu niż ten, którym później zasłynął artysta. Kolaboracji z francuskim producentem Sebastienem Drums bliżej do modnego w latach 2000 french house’u aniżeli charakterystycznego szwedzkiego progressive’u. Jak ma to brzmienie w zwyczaju, wykorzystany został sampel z klasycznego disco, a mianowicie “All This Love That I’m Givin'” od Gwen McCrae. Co ciekawe, numer ten przeżył już niedawno swoje odświeżenie, został on bowiem podobnie wykorzystany w hicie Ariany Grande i Lady Gagi pod tytułem “Rain On Me”.

Future House’owa interpretacja

Don Diablo prezentuje natomiast inną, bardziej współczesną interpretację. Przerobił “My Feelings For You” na charakterystyczny dla siebie, melodyjny future house. Czy klasyk został zepsuty? Z pewnością nie, elementy oryginału zostały w dość subtelny, wyważony sposób zmiksowane z synthami Holendra. Czy jest to jednak remix warty szczególnego zapamiętania? Również niestety nie – brzmi on bardzo podobnie do kilku, jeśli nie kilkunastu innych numerów Holendra. Choć z drugiej strony – patrząc na wydania Dona z ostatnich lat można ten remix uznać za jedną z lepszych propozycji od naprawdę długiego czasu…

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?