Tajemnicza kostka umożliwi przedpremierowy odsłuch albumu Avicii’ego. Sprawdź, gdzie będzie ulokowana!

1 i 2 czerwca w sześciu miejscach na świecie pojawi się tajemnicza kostka, w której będzie można posłuchać pośmiertnego albumu Avicii’ego.

kalendarz

Śmierć Tima Berglinga aka Avicii to jedna z najsmutniejszych tragedii, jakie spotkały branże muzyczną w ostatnich latach. Szwed zostawił jednak po sobie spuściznę w postaci swojej ponadczasowej muzyki oraz kilku niedokończonych projektów. Pojawią się one na pośmiertnym albumie zatytułowanym “TIM, którego premiera już 6 czerwca. Na youtube’owym kanale autora takich hitów jak “Waiting For Love” czy “Levels” pojawił się zaskakujący film, który jest zapowiedzią… tajemniczej kostki.

Na samym początku nie było wiadomo, do czego ona będzie służyć. Jedynymi pewnymi informacjami były miejsca, w których ta kostka miałaby stać (Sztokholm, Londyn, Sao Paulo, Nowy Jork, Sydney oraz Tokio), a także, w jakich dniach będzie można do niej wejść (1 i 2 dzień czerwca). Wszyscy jednak zastanawiali się, co będzie można w niej zrobić. Odpowiedź przyszła wraz z kolejnym video.

kalendarz

Otóż w kostkach będzie można posłuchać przedpremierowo materiału z albumu “TIM”. Opis filmu zdradza rąbka tajemnicy, jednak wciąż nie znamy wielu szczegółów, w tym konkretnych lokalizacji tych instalacji czy, przykładowo, samego sposobu działania tejże.

ultra

Jak to będzie wyglądać w praktyce? Przekonamy się w najbliższy weekend. Tymczasem przypominamy – “TIM” będzie mieć swoją premierę już 6 czerwca.

kalendarz

kalendarz

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?