Niespodziewana premiera – Avicii z drugim pośmiertnym singlem na miesiąc przed wydaniem albumu “Tim”!

“Tough Love” to drugi singiel z nadchodzącej płyty Avicii’ego. Pośmiertny krążek Szweda dostępny w sprzedaży będzie już od 6 czerwca.

silesia beats

Mimo, iż od śmierci szwedzkiej gwiazdy muzyki elektronicznej minął już ponad rok, Avicii nie daje o sobie zapomnieć. Już w czerwcu zostanie wydany jego pośmiertny album zatytułowany “Tim”, który dokończą jego najbliżsi współpracownicy. W kwietniu zaś poznaliśmy pierwszy singiel promujący krążek, na którym wokalnie udzielił się Aloe Blacc, ale za rogiem czeka już kolejny utwór.

W najnowszej produkcji, zatytułowanej „Tough Love”, udział wzięli Agnes – dawno niewidywana na listach hitów wokalistka znana z popularnego dekadę temu utworu “Release Me” oraz Vargas i Lagola, którzy współpracowali ze Szwedem przy hitach pokroju “Silhouettes” czy “Hey Brother”. Styl utworu będzie się nieco różnił od “SOS” – tym razem otrzymamy sporą dawkę hinduskiego/arabskiego stylu. Jak podaje DJ Mag, utwór w momencie śmierci Avicii’ego był skończony w 80%. Pozostałą pracę na podstawie pozostawionych notatek wykonali Vincent Pontare i Salem Al Fakir.

jay_cluss

Pośmiertny album “Tim” ujrzy światło dzienne 6 czerwca. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Tima Berglinga, która ma na celu pomagać swoim podopiecznym w walce z chorobami psychicznymi oraz myślami samobójczymi. Poniżej możecie obejrzeć krótki film obrazujący proces powstawania najnowszej produkcji.

ultra

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?