Awakenings zdominuje Amsterdam Dance Event 2022. W planach niemal 10 imprez ze śmietanką techno!

Awakenings zorganizuje podczas ADE aż 9 imprez. W lineupie takie gwiazdy, jak Carl Cox, Charlotte De Witte i Adam Beyer.

kalendarz

Letni sezon festiwalowy zmierza już do końca, ale przed nami szykuje się całkiem okazała eventowa jesień. A jeśli już o jesiennych wydarzeniach muzycznych mowa, to bez wątpienia na myśl musi nasunąć się wyjątkowe Amsterdam Dance Event. W tym roku uczestnicy zawitają do Amsterdamu w dniach od 19 do 23 października. Bogaty program zawiera istotne punkty dla wszystkich fanów muzyki techno. Podczas ADE 2022 marka Awakenings, znana z największego na świecie festiwalu techno, zaprezentuje łącznie dziewięć specjalnych pokazów. Wśród ogłoszeń nie brakuje największych gwiazd muzyki techno.

Pokaźny skład

Wszystko rozpocznie się 19 października w trakcie “Opening Night”. Tej nocy zaprezentują się tam tacy artyści jak Nina Kraviz, Héctor Oaks czy Cera Khin. W kolejnych dniach swoje pokazy zaprezentują jedni z najpopularniejszych przedstawicieli tego gatunku.

emuze.me

Adam Beyer będzie reprezentował swój label Drumcode. Swoje live sety zagrają też Carl Cox i jego goście, czyli między innymi Reinier Zonneveld i Marc Romboy. Z kolei do Charlotte De Witte prezentującej swoją wytwórnię KNTXT dołączy też Enrico Sangiuliano czy I Hate Models. Ponadto kolejni goście dołączą na scenę podczas ADE również do takich artystów jak Amelie Lens, Joris Voorn, Richie Hawtin i Joseph Capriati. Sześć z wszystkich imprez będzie odbywać się w znanym Gashouder, natomiast pozostałe trzy będą miały miejsce w Ziggo Dome.

“Osobiście nie mogę się doczekać naszych wydarzeń ADE, które są dodatkowo wyjątkowe, ponieważ w tym roku świętujemy naszą 25. rocznicę. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak nasi goście i artyści zbierają się na ogromne świętowanie.”

kierownik ds. marketingu Tim Middelesch

emuze.me

ultra

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?