Magiczny występ Axwella na… imprezie firmowej parku rozrywki. “To było wyjątkowe doświadczenie”

Tak zwane “firmówki” nie kojarzą się muzykom zbyt dobrze. Jednak to zlecenie zdecydowanie różniło się od innych tego typu.

sunrise

Tak wyjątkowe eventy nie mają miejsca zbyt często. Jednak, jak pokazuje przykład Disney Worldu w Orlando na słonecznej Florydzie, zdecydowanie tak powinny wyglądać imprezy firmowe.

Firmówka marzeń…

W podziękowaniu za pracę, którą dla turystów z całego świata codziennie wykonuje naprawdę spora ekipa, właściciele najchętniej odwiedzanego parku rozrywki na świecie zorganizowali specjalne wydarzenie.

kalendarz

Gwiazdą całego przedsięwzięcia był nie kto inny jak Axwell. Szwed zagrał na scenie u podstawy kultowego Zamku Kopciuszków w Magic Kingdom. Około godzinny set zawierał same największe hity producenta, między innymi “More Than You Know”,, czy “Save The World”, ale również solowe produkcje Axela – takie jak “Barricade”. Organizator zadbał o odpowiedni rozmach – pirotechniki, laserów i świateł nie zabrakło w żadnym momencie. Wszystko to w połączeniu dało naprawdę niesamowity efekt i klimat, z którym możecie się zapoznać poniżej.

ultra

https://www.instagram.com/p/B7wCPa_n8Vi/?utm_source=ig_web_copy_link

To było wyjątkowe doświadczenie zagrać na @waltdisneyworld! Dziękuję bardzo za miłość i dziękuję @parksandresorts za to, co się wydarzyło!

Co ciekawe, twórczość z uniwersum Walta Disneya miała duży wpływ na młodego Axwella, kiedy jeszcze był małym dzieckiem. Nie powinno więc dziwić to, że występ w Disney World był dla niego tym z gatunku wyjątkowych.

Kiedy byłem dzieckiem, moje jedyne doświadczenie z Disneyem to jedna godzina w roku – Wigilia. W Szwecji mieliśmy kreskówki przez godzinę raz w roku. Czy możecie sobie to wyobrazić? W Szwecji próbowali stworzyć jakąś odwrotną magię, po prostu dając nam to tylko raz w roku, co sprawia, że ​​jeszcze bardziej zdumiewające jest to, że mogę stać w Magic Kingdom i grać moją muzykę dla Was.

Axwell

Trzeba przyznać, że inicjatywa była świetna i powoduje ona przysłowiowy opad szczęki, co zwykle się nie zdarza. Być może pozytywny odzew spowoduje, że będziemy mieli okazję częściej oglądać tak wyjątkowe występy w takich miejscach – tym razem już dla zwykłych śmiertelników.

sunrise

Pierwsze kroki zostały już zresztą poczynione, i to kilka lat temu. Paryski Disneyland od kilku lat zwraca się w stronę muzyki elektronicznej – odbywa się tam bowiem seria EDMowych festiwali “Electroland”. Dotychczasowymi headlinerami byli chociażby Alesso, Armin van Buuren, oraz Nicky Romero.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?