Axwell wciąż w formie, także solo. Sprawdzamy jego noworoczny set z Tajlandii

Solo występy Axwell’a publikowane w internecie są rzadkością. Sylwestrowy set z Tajlandii jest więc miłym wyjątkiem.

freedom

Swedish House Mafia wróciła na dobre – członkowie formacji skupili się na wspólnym projekcie, na pewien czas limitując solową działalność. W związku z tym trudniej liczyć na pojedyncze występy szwedzkich producentów. Z trio wyłamuje się Axwell, któremu zdarza się obecnie grywać na różnych imprezach. Jedna z nich przydarzyła się podczas jednego z festiwali w Tajlandii, który był jednocześnie imprezą sylwestrową. Sety stamtąd były transmitowane i można je zobaczyć na platformie YouTube. Wśród nich znalazła się nie lada gratka dla fanów artysty, czyli pełny zapis jego występu.

Sylwestrowa niespodzianka

Zapisy pełnych setów Axela to rzadkość, szczególnie w ostatnich latach. Wcześniej mogliśmy liczyć na transmisję popisów Szweda z Tomorrowlandu. Niestety, wraz ze zmianą trendów muzycznych, jego wytwórnia – Axtone – obecnie nie jest zapraszana do przejmowania jednej ze scen imprezy w Boom. Dlatego transmisja z Neon Countdown Festival może zadowolić wielu fanów członka Swedish House Mafii.

Podczas godziny z Axwell’em nie brakuje nowości, również tych tworzonych z muzycznymi przyjaciółmi. Szwed zahacza nawet o obecnie trendujące “Bel Mercy”. Jednak to nostalgia jest wiodącym motywem jego selekcji. Tracklista jest pełna mashupów, zarówno solowych, jak i tych znanych z występów wraz z SHM czy w projekcie Axwell /\ Ingrosso. Nie zabrakło także klasycznych już dla Szweda zabawnych komentarzy i monologów płynących przez mikrofon.

Całość możecie zobaczyć i posłuchać poniżej.


foto: Rukes

freedom

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?