Euforia Festival po raz pierwszy trzydniowa! Oto pierwsze szczegóły edycji 2023

Po raz pierwszy w historii Euforia Festival będzie trwać aż 3 dni. Edycja 2023 odbędzie się na przełomie czerwca i lipca.

PDC

Marki Euforia Festival nie trzeba specjalnie przedstawiać fanom muzyki elektronicznej w naszym kraju. Event, który co roku ściąga maniaków trance, ma mocną pozycję na polskiej scenie eventowej. Dzięki temu włodarze coraz śmielej mogą sięgać po największe gwiazdy tej sceny. Zaufanie, jakim obdarzyli fani organizatorów imprezy sprawia, że Ci postanowili rozszerzyć swoją imprezę na kolejne dni.

Cały weekend

Dotychczas marka Euforia Festivals grała jeden dzień, po którym odbywało się oficjalne afterparty. Teraz organizatorzy imprezy postanowili wydłużyć swój event aż do 3 dni. Jak podają w swoich social mediach Euforia Festivals, w 2023 roku odbędzie się w dniach 30 czerwca – 2 lipca. Bez zmian zostaje lokalizacja, czyli plaża w Boszkowie.

emuze.me

Na chwile obecną nie znamy więcej informacji na temat przyszłorocznej edycji. Te zapewne będą pojawiać się po odbywającym się w lutym Tranceformations, które organizuje ta sama agencja. Niemniej – już teraz czekamy z niecierpliwością, bo nowy etap może sprawić, że o Euforii zrobi się jeszcze głośniej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. I za to trzymamy kciuki.

emuze.me

PDC

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?