Balaton Sound 2023 otwiera lineup. Start wakacji z Arminem, Hardwell’em, KSHMRem i nie tylko!

Czołowy węgierski EDMowy festiwal odsłania pierwsze karty odnośnie przyszłorocznej edycji. Oto pierwsze gwiazdy Balaton Sound 2023?

dolaczdonas

Koniec czerwca, słońce, piasek, ciepłe wygazowane piwo zimny napój i dobra muzyka – to nie tylko przepis na idealne wakacje, ale też opis jednego z węgierskich festiwali. Balaton Sound jest największą imprezą plażową w Europie. Organizatorzy tego wydarzenia już po raz kolejny zapraszają fanów nad Balaton, serwując pierwsze nazwiska w lineup’ie. Kto na rozpoczęcie wakacji wystąpi na Węgrzech?

Najwięksi na plaży

Na pierwszy ogień rzucono aliasy, które obejmują sloty headlinerów. Nad jeziorem Balaton pojawią się Armin van Buuren, Hardwell i bracia Dimitri Vegas & Like Mike. Po dłuższej nieobecności na deski największych festiwali – w tym tego węgierskiego – powracają Don Diablo i KSHMR. Na tym lista się nie kończy. Fani komercyjnych propozycji również odnajdą się podczas setów takich postaci, jak Ofenbach, Joel Corry i Kungs.

Wielbiciele innych gatunków również zostaną zaspokojeni. Przykładowo – w składzie pojawił się mocny reprezentant drum and bassu – Dimension. Nie brakuje też psytrance’owej nutki, a zabawę w tych dźwiękach zapewni projekt Vini Vici. Od 2022 pieczę nad scenami techno i house trzyma lokalna marka B My Lake. W poprzedniej edycji dzięki nim zaserwowano solidny skład w ramach Elrow oraz BStage.

Kwestie biletowe

W sprzedaży dostępne są zarówno bilety jednodniowe, jak i karnety umożliwiające zabawę podczas 3, bądź 4 dni imprezy. Za pojedynczy dzień zapłacimy od około 325 zł (69 euro). Pełne uczestnictwo w Balaton Sound umożliwia czterodniowy karnet za około 1030 zł (219 euro). Ciekawą opcją jest z kolei bilet na trzy dni, którego cena startuje od około 870 zł (185 euro). Miłym dodatkiem jest Brunch Pass, czyli możliwość codziennego (czterokrotnego) jedzenia śniadań w godzinach 9-13 w cenie około 225 zł (48 euro).

Podobnie jak na Szigecie rozwiązany jest temat stref VIP. Wybierając odpowiednio droższy karnet, bądź dokupując opcje do zwykłej wejściówki dostajemy wejście do specjalnie wydzielonych stref, do których w tym roku dołączają lokalne kluby. Dzięki temu goście otrzymają między innymi świeże napoje, dodatkowe formy aktywności, ekskluzywne imprezy czy dostęp do sekcji beauty.

Bez problemu z noclegiem

Dookoła Jeziora Balaton jest wiele możliwości noclegowych. Festiwal oferuje kilka stref campingowych, z których możemy skorzystać już od ok. 140 zł (29 euro). Również nie ma problemu z wykupieniem miejsca dla kampera (około 470 zł/99 euro). Pełna lista opcji dostępna jest na stronie wydarzenia.

Co wtedy, gdy unikamy spania w namiotach? Organizatorzy oferują alternatywy dla osób, którzy na pustki w portfelu nie narzekają. Jedna z nich występuje w postaci drewnianych domków dwu-, bądź czteroosobowych, które są w cenie od około 2800 zł (600 euro). Są też opcje luksusowe pełną gębą – w tym możliwości wynajęcia miejsca w pięciogwiazdkowym hotelu z widokiem na Jezioro Balaton. Paczka dla dwóch osób obejmująca bilety VIP, śniadania, transport oraz pokój Superior to wydatek 3280 euro (ponad 15 300 zł). Nadal mało? Apartament Delux dla 4 osób, zawierający wcześniej opisane udogodnienia to 5600 euro (ponad 26 tysięcy złotych).

dolaczdonas

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?