Balaton Sound 2024 rusza z lineup’em. Marshmello, Paul Kalkbrenner i nie tylko wkrótce na Węgrzech

12 aliasów – tyle liczy pierwsza faza lineup’u Balaton Sound 2024. Organizatorom udało się zahaczyć o wiele odnóg EDMu.

sunrise

Pierwszy weekend lipca 2024 zapowiada się jako bardzo konkurencyjny dla fanów festiwali. Przede wszystkim zawrót głowy pod tym względem będą mieć ci, którym jest za pan brat z elektronicznymi brzmieniami. Niestety, na razie brakuje zawodników nad Wisłą – ale swoje walory mają zagraniczne wydarzenia, którymi polscy festiwalowicze interesują się coraz bardziej. Swoje pierwsze argumenty za zakupem biletów na konkretną imprezę mają organizatorzy węgierskiego Balaton Sound. Właśnie poznaliśmy pierwszych kilkanaście nazwisk z przyszłorocznego lineup’u.

Dwunastu wspaniałych

Pierwsza faza lineup’u Balaton Sound 2024 jest nieco obszerniejsza, niż ta z edycji tegorocznej. Wówczas na pierwszy ogień poszło 10 aliasów – tym razem jest ich 12. Na czele tego zgromadzenia stoją naprawdę mocne nazwiska – Paul Kalkbrenner, Timmy Trumpet i Marshmello. Mocne brzmienia zapewnić mają Ben Nicky i Will Sparks, zaś spokojniejsze – Purple Disco Machine, Lost Frequencies i Switch Disco. Techno ofertę wydarzenia otwiera jak na razie jedno nazwisko – Nico Moreno. Z kolei dla entuzjastów mainstage’owego grania przygotowano takie postaci, jak John Newman i NERVO. Całość pierwszej fazy lineup’u na zasadach “last but not least” zamyka James Hype.

kalendarz

Już teraz włodarze wydarzenia zapowiadają położenie nacisku na tematy pozamuzyczne. Festiwalowicze będą mogli brać udział w pokazach mody, sesji techno jogi oraz warsztatach sportowych i tanecznych. Na tym oczywiście lista atrakcji ma się nie kończyć – ale więcej szczegółów w tym temacie mamy poznać bliżej wydarzenia.

kalendarz

Balaton Sound 2024 – bilety

Balaton Sound 2024 odbędzie się – jak sama nazwa wskazuje – nad rzeką Balaton w dniach 3-6 lipca. Ogłoszone właśnie 12 nazwisk to oczywiście dopiero początek tego, co zaplanowane dla uczestników mają organizatorzy. Już teraz można zakupić wejściówki na to wydarzenie – czterodniowy karnet kosztuje obecnie 199 euro (około 860 złotych). Dostępne są także opcje noclegowe oraz inne opcje biletowe. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie festiwalu.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?