kontakt

Nieco ponad rok temu na nasz kanał YouTube (ale również na Spotify) wleciał pierwszy epizod Shining Beats Podcast. Na pierwszy ogień poszli panowie tworzący wytwórnię FRKNTN.

Co łączy premierowy odcinek z tym, który wjeżdża do sieci dziś? Ano dwie osoby, które były na miejscu tamtego nagrania. Pierwszą z nich jest naturalnie Patryk Wojtanowicz, czyli prowadzący program. Natomiast z tą drugą o tyle był problem, że nie mogliście jej zobaczyć podczas nagrań. Tym kimś był Bart Qukx, który wtedy pojawił się na nagraniu jako kamerzysta ekipy będącej wtenczas w trakcie FRKNTN on tour. Tym razem będziecie mogli poznać go bliżej.

Ten epizod miał pojawić się na początku lutego – jednakże problemy natury technicznej nie pozwoliły na tak szybką publikację. Jednakże ostatecznie udało się z tematem uporać, dzięki czemu najnowszy (a zarazem drugi w 2021 roku) odcinek podcastu właśnie wjeżdża do sieci.

Kim jest gość naszego rednacza? Ano Bart Qukx jest rezydentem krakowskiego klubu Coco. Jednakże jego główną działalnością w ostatnim roku jest tworzenie video. W ramach QQfilms powstało już sporo materiałów – zarówno korporacyjnych i niezwiązanych z muzyką, jak i – przykładowo – niemało klipów do utworów z labelu FRKNTN. Mało tego – przez kilka sezonów Bartek współpracował z kultowym już chorwackim klubem Papaya.

O wszystkich tych aktywnościach (i nie tylko) udało się porozmawiać podczas ponad godzinnego nagrania. Piąty odcinek Shining Beats Podcast znajdziecie na Spotify…

…ale również w wersji video na YouTube. Miłego odbioru!

kontakt