kontakt

Na naszym rodzimym poletku co chwilę pojawiają się nowe numery tworzone przez mniej znanych producentów, którzy zasługują na znacznie większą uwagę. Jedną z takich postaci jest Bartłomiej Pamrów, znany w muzycznym świecie jako Barthezz Brain. Jakiś czas temu wspominaliśmy o nim w kontekście utworu “Freak” – teraz pochodzący z Tłuszcza twórca powraca z nowym materiałem, który naprawdę zaskakuje.

Powrót do Xoni

Najnowsze wydanie Bartka – “Never Like You” ukazało się nakładem polskiej wytwórni Xoni Records. To zresztą nie pierwszy raz, gdy DJ znany z występów w siedleckim klubie Bohema zjawił się w stajni DJa Inoxa. Miał on okazję zawitać tam już przy okazji wydań takich numerów jak “Party Right Now” czy “Falling“, które powstało wspólnie we współpracy z Criminal Noise. Z pewnością jest to powrót w konkretnym stylu.

Utwór ten długo czekał, aż ujrzy światło dzienne. Nikogo nie zaskoczy fakt, że wstrzymał go kolega Covid, ale wstrzymała go też szarfa mety, do której długo biegłem…i dobiegłem. Tym samym utwór stał się hasłem i symbolem zakończenia pewnego etapu w moim życiu. Czekamy wszyscy na lepsze, prawda? Też się pod tym podpisuję: Idzie nowe!

Barthezz Brain

Tym razem Barthezz Brain – w odróżnieniu od swoich ostatnich wydań – postawił na bardziej house’owe brzmienia. Całość wzbogaca niezwykle przyjemny wokal, który odgrywa w dropie istotną rolę. W ten sposób powstał motyw, który ma szansę zostać w głowie na bardzo długo. Do numeru powstał również oficjalny teledysk, z którym również warto się zapoznać. “Never Like You” znajdziecie w serwisach streamingowych oraz sklepach pod tym linkiem.

kontakt