Matt Bukovski i Nitrous Oxide już w ten weekend w Katowicach. Oto szczegóły Be In The Moment #11

Już po raz 11. w katowickim klubie Cotton odbędzie się Be In The Moment. Headlinerami tej imprezy są Matt Bukovski i Nitrous Oxide.

sunrise

Fani trance’u mają coraz mniejsze powody do narzekania na brak imprez w ich ulubionych klimatach. Poza wielkimi wydarzeniami, dzieje się także lokalnie, o czym pisaliśmy w ostatnim czasie na naszych łamach nieraz. Jednakże południowa część Polski raczej była pod tym względem dość spokojna – ale to ulega zmianie, głównie na Śląsku. To tam – a konkretnie w katowickim klubie Cotton – od jakiegoś czasu odbywa się seria imprez pod nazwą Be In The Moment.

Kolejna trance’owa seria

Koncept działa od listopada 2021 roku i jak dotąd przekuł się w 10 imprez o różnym natężeniu gwiazd gatunku. Jednym razem otrzymywaliśmy imprezy z topką polskiego trance’u, by kilka edycji później dostać w pełni lokalny skład. Tendencja zanosi się jednak na wzrostową – podczas poprzedniego wydarzenia wystąpili Matys oraz Driver, zaś jeszcze ciekawiej będzie w najbliższą sobotę, 13 maja.

kalendarz

Z trance’owego punktu widzenia będzie to najmocniejszy lineup, jaki dotychczas zrealizowano przy okazji Be In The Moment. Za deckami staną bowiem Matt Bukovski i Nitrous Oxide, czyli czołowi reprezentanci polskiej sceny, którzy niejednokrotnie reprezentowali nasz kraj na światowych trance’owych wydarzeniach. Oprócz nich wystąpią jeszcze Arsen, Moniqa Adams, Adik, Gallus, Matt Steve, Sebastian Matt i Simon Moon.

kalendarz

Rozpiska godzinowa występów prezentuje się następująco:

21:00 Matt Steve
22:00 Sebastian Matt
23:00 Adik & Gallus
00:00 Nitrous Oxide
01:30 Matt Bukovski
03:00 Moniqa Adams & Arsen
04:00 Simon Moon

sunrise

Przypomnijmy – 11. edycja Be In The Moment odbędzie się 13 maja w katowickim klubie Cotton. Start imprezy o godzinie 21:00. Wejściówki w cenie 40 zł będą dostępne w kasie klubu.


foto: Marzena Podleżyńska

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?