Beach Party Węgorzewo 2019 – Ruszyła sprzedaż biletów!

DJ Kuba & NEITAN, DNF czy Adam de Great – oni wystąpią 10 sierpnia na plaży Mamry. A to jeszcze nie koniec, dlatego warto w bilety zaopatrzeć się już teraz!

sunrise

Do wakacji jeszcze naprawdę daleko, ale już teraz można zacząć planować, co, gdzie i z kim będzie się robić, gdy nastaną już cieplejsze dni. Jedną z opcji, będących dobrym dodatkiem do wyjazdów na takie eventy, jak Tomorrowland czy Sunrise Festival, mogą być Mazury – miejsce zachęcające sobą nie tylko walorami związanymi z naturą, ale także masą muzycznych wrażeń.

Jeśli liczycie na to drugie, to już teraz bookujcie lokale w okolicach Węgorzewa w okolicach 10 i 11 sierpnia – wtedy to odbędzie się kolejna już edycja Beach Party Węgorzewo. Poprzednia edycja – mimo perturbacji meteorologicznych – okazała się sporym sukcesem (zagrali tam wtedy m.in. I.GOT.U, Bounce Inc. oraz Hazel), jednak myli się ten, kto myśli, że organizatorzy postanowili z tego tytułu osiąść na laurach.

kalendarz

Tegoroczna edycja imprezy przynosi sporo zmian – począwszy od oprawy graficznej i nowej i identyfikacji wizualnej festiwalu, przez przedłużenie eventu do dwóch dni, po lineup, który – tak uważamy – przypadnie do gustu fanom elektronicznej muzyki tanecznej bardziej, niż w poprzednich latach.

kalendarz

Już od kilku tygodni znamy pierwsze aliasy, które zaprezentują się 10 sierpnia na plaży Mamry – są to DNF, DJ Kuba & NEITAN, Driver, Adam de Great oraz Legius. Jednak najciekawsze dopiero przed nami – już wkrótce zostanie ujawniony headliner, a także dowiemy się, kto zagra 11 sierpnia podczas zorientowanego na czyste House Music afterparty.

Już teraz można zdobyć bilety na to wydarzenie – wraz z rozpoczęciem nowego roku wystartowała oficjalna, ogólnopolska wyprzedaż (wcześniej dostępne były już wyprzedane bilety VIP, zaś w węgorzewskich punktach sprzedaży mieszkańcy miasta mogli nabyć specjalne bilety w najkorzystniejszych cenach).

sunrise

Obecnie, w najbardziej opłacalnej opcji kupna tzw. czteropaka wejściówka dla jednej osoby kosztuje tylko 27,50 zł! Poniżej znajdziecie pełny cennik, który obowiązuje do 31 marca. Mamy nadzieję, że zobaczymy się tam z Wami – portal Shining Beats jest bowiem patronem medialnym wydarzenia, dlatego nasza ekipa w pomarańczowych t-shirtach z pewnością się tam zjawi!

Ceny biletów (do 31 marca):
35 zł – pojedynczy
60 zł (30 zł za osobę) – podwójny
110 zł (27,50 zł za osobę) – poczwórny

Bilety można kupić bezpośrednio na stronie beachpartywegorzewo.pl, a także za pośrednictwem partnerów: abilet.pl, biletyna.pl, ebilet.pl i eventim.pl.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?