Czołówka polskiej sceny EDM na Mazurach – już w sobotę Beach Party Węgorzewo!

Już w tą sobotę odbędzie się najważniejsza EDMowa impreza tego sezonu na Mazurach. Podczas Beach Party Węgorzewo wystąpią m.in. Skytech, DNF i Emdi.

sunrise

W tym sezonie na niedobór dobrych imprez z muzyką elektroniczną nie mamy co narzekać – praktycznie co tydzień w którymś z miejsc naszego kraju odbywa się EDMowa impreza z biletami w całkiem rozsądnych cenach i mocnym lineupem, złożonym z czołówki polskiej sceny klubowej. Jednym z dowodów na prawdziwość powyższych słów – który notabene będzie mieć miejsce już w tym tygodniu – jest Beach Party Węgorzewo.

Główna część festiwalu odbędzie się – tak, jak zapowiadaliśmy już na początku tego roku – 10 sierpnia na miejskiej plaży Mamry w Węgorzewie, jednak zabawa rozpocznie się już dzień wcześniej – 9 sierpnia. W klubie “Tawerna Keja” odbędzie się bowiem oficjalne before party, a także finał DJ contestu.

kalendarz

Największe muzyczne ciosy będą jednak zadawane dnia następnego – wtedy to na scenie pojawią się czołowe nazwiska polskiej sceny EDM, które będą supportowane przez młode i dobrze prosperujące projekty, a także lokalnych DJów.

kalendarz

Pełny skład lineupu (wraz z rozpiską godzinową) znajdziecie pod tym linkiem, zaś pełne FAQ opublikowane przez organizatorów imprezy dostępne jest tutaj.

Bilety dostępne są do 9 sierpnia na stronie internetowej beachpartywegorzewo.pl, a także w punktach stacjonarnych, których pełną listę znajdziecie poniżej.

sunrise

W dniu imprezy bilety w cenie 49 zł będzie można kupić na terenie festiwalu, przy ulicy braci Ejsmontów 8 w Węgorzewie.

Do imprezy zostało już dosłownie parę dni, dlatego jeśli jest Wam po drodze lub po prostu będziecie na Mazurach przez najbliższe dni, śmiało bierzcie pod uwagę imprezowy sposób na spędzenie soboty. Gorąco polecamy!

foto: Łukasz Jurak

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?