Kilkunastu kolejnych artystów – w tym trzech headlinerów – zasila lineup Beats For Love 2024

Lost Frequencies, Dubfire i Becky Hill zasilają skład headlinerów Beats For Love 2024. Oprócz nich ogłoszono 9 kolejnych postaci.

kalendarz

Przed nami dziesiąta, jubileuszowa edycja festiwalu Beats For Love. Organizatorzy ostrawskiego wydarzenia z roku na rok stawiają sobie poprzeczkę coraz wyżej – i w nadchodzącej odsłonie wędruje ona jeszcze wyżej. Pokazało nam to już ogłoszenie pierwszego headlinera imprezy, którym jest Boris Brejcha. Na tym Czesi nie zamierzają poprzestawać, czego efektem są kolejne ogłoszenia artystów. Wśród nich są kolejni headlinerzy!

Mocna trzynastka

Przed nami jeszcze 7 miesięcy do Beats For Love 2024. Jednak już teraz znamy aż trzynaście aliasów zasilających lineup imprezy. Boris Brejcha rozkręcił skutecznie machinę, która regularnie dostarcza nam kolejnych nazwisk do składu. Dokładnie dwa dni po pierwszym ogłoszeniu otwarta została szalenie istotna, bo drum n bass’owa część listy płac. Stanowią ją obecnie Kanine (3 lipca, Drum N Bass Stage), Fox Stevenson LIVE (5 lipca, Love Stage), Friction (5 lipca, Drum N Bass Stage) oraz Maddy V (4 lipca, Zion Stage). Niedaleko od tych klimatów leżą brzmienia raggatek, które 4 lipca na scenie Zion będzie prezentować Vandal. Na innym biegunie są z kolei bassowe brzmienia, które 4 lipca na scenie Freedom dostarczy brytyjska formacja Gentlemens Club.

kalendarz

Dla tych, co lubią house i techno, także jest coś ciekawego. Jak dotąd, tę część lineup’u stanowią Dax J (3 lipca, Techno Stage), Format:B (5 lipca, Freedom Stage) oraz Cristoph (6 lipca, Future Stage). Z kategorii techno pochodzi także jeden z headlinerów – Dubfire – który wystąpi na Techno Stage 6 lipca.

kalendarz

Do grona głównych postaci, które zaprezentują się w Dolnych Witkowicach, należy także Lost Frequencies. To nie będzie jego pierwszy występ podczas Beats For Love – Belg swój debiut na tej imprezie zanotował w roku 2022. Felix będzie główną gwiazdą pierwszego dnia wydarzenia. Na Love Stage zobaczymy go w środę, 3 lipca.

Podczas kulminacyjnego, czwartego dnia festiwalu także się będzie dziać. Właśnie w sobotę 6 lipca na Love Stage wystąpi Becky Hill, dobrze znana z tanecznych radiówek brytyjska wokalistka. Ma na swoim koncie współprace z takimi tuzami, jak David Guetta, MEDUZA czy Chase & Status. Podczas jej występu nie zabraknie jej największych hitów.

sunrise

To oczywiście dopiero początek ogłoszeń. W sumie w dniach 3-6 lipca w czeskiej Ostrawie na kilkunastu scenach wystąpi niemal 500 DJów i producentów z całego świata. Z pewnością nie zabraknie w tym gronie także polskich postaci. Przypomnijmy – podczas tegorocznej odsłony Beats For Love polska scena muzyki elektronicznej miała aż kilkunastu reprezentantów.

Bilety… staniały

Wzmocnienie naszej waluty spowodowało, że na przestrzeni ostatniego miesiąca bilety na Beats For Love 2024 nieco staniały. Obecnie czterodniowy karnet kosztuje około 515 zł (2890 koron), zaś czterodniowy karnet VIP – około 925 zł (5190 koron). Już 11 grudnia trafią do sprzedaży wejściówki na konkretne dni w cenie około 320 zł (1790 koron) w opcji standard oraz około 710 zł (3990 koron) w opcji VIP. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej festiwalu.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?