Czarny koń tego sezonu szykuje się do 10. edycji. Ruszyła sprzedaż biletów na Beats For Love 2024

Odbywający się w czeskiej Ostrawie festiwal Beats For Love zanotował w tym roku wzrost popularności wśród polskich fanów elektroniki.

PDC

Polscy organizatorzy festiwali mogą się zacząć nieco obawiać. Tuż za naszą południową granicą w ostatnich latach urósł nowy gracz, który zwłaszcza tegoroczną edycją zachęcił do siebie wielu ceniących sobie duże gwiazdy za rozsądną cenę. Podczas tegorocznej edycji Beats For Love wystąpili między innymi Tiesto, Hardwell, Deadmau5 oraz siostry NERVO. Na głównej scenie pojawiło się także wielu graczy z drum n bass’owej czołówki – wśród nich chociażby Sub Focus, Netsky czy Wilkinson. Mogliśmy też za deckami zobaczyć polską reprezentację, na której czele stali Blinders, DNF oraz Catz ‘n Dogz.

Czeska Ostrawa może okazać się jednym z głównych celów poszukujących zagranicznych wrażeń festiwalowiczów, głównie z południowej części Polski. I sporo wskazuje na to, że słusznie – tegoroczna edycja Beats For Love była najgrubszą z dotychczasowych, a już w przyszłym roku czeka nas 10. odsłona tego wydarzenia. Odbędzie się ona w dniach 3-6 lipca 2024. Już teraz zapowiedziano, że na ponad 15 scenach podczas czterech festiwalowych dni wystąpi ponad 400 artystów. Nie znamy jak dotąd żadnych szczegółów dotyczących lineup’u – można za to już teraz kupić bilety.

emuze.me

Beats For Love 2024 – ruszyła przedsprzedaż

Przedsprzedaż ruszyła już 11 września o godzinie 10:00. Po 20 minutach wyprzedała się już cała pierwsza pula. Nic dziwnego, wszak wówczas bilety kosztowały zaledwie 1990 koron (około 380 zł). W sumie, w ciągu pierwszych 48 godzin sprzedaży swoich właścicieli znalazło około 25% biletów. Na ten moment dostępna jest trzecia pula czterodniowych karnetów w cenie 2890 czeskich koron (około 550 zł). Są dostępne także wejściówki w wersji VIP w cenie 5190 czeskich koron (około 990 zł). Ceny poszły więc w górę względem poprzednich edycji – na szczęście wzrost ten nie jest kolosalny. Więcej informacji na temat całego festiwalu, a także bileterię, znajdziecie na stronie internetowej organizatora.

emuze.me

PDC

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?