Bedoes i Dawid kwiatkowski

Z serii “zaskakujące collaby”: Bedoes 2115 i Dawid Kwiatkowski w jednym numerze

Bedoes 2115 i Dawid Kwiatkowski w jednym utworze. Niespodziewana współpraca zaowocowała kawałkiem “Lustro”.

2sher

Bedoes 2115 bez wątpienia w ostatnim czasie stara się kierować swoją karierą w nieco bardziej popowe i grzeczniejsze brzmienia, czego skutkiem jest naprawdę niespodziewana współpraca z Dawidem Kwiatkowskim. Numer jest bardzo chwytliwy dla ucha i na pewno zagości w rozgłośniach radiowych. W dodatku utwór “Lustro” niesie ze sobą interesujące przesłanie.

“Lustro”

Mimo to, że Bedoes i Dawid muzycznie bardzo się od siebie różnią, nie przeszkodziło im to, aby nagrać ze sobą wspólny kawałek. W utworze artyści zamieniają się życiami, czego dopełnieniem jest historia przedstawiona w teledysku poniżej:

emuze.me

“Moją inspiracją jeśli chodzi o koncepcję na utwór był motyw z „zamianą ciałami” znany z filmu Freaky Friday i kawałka Lil Dicky & Chris Brown o tym samym tytule, ale chciałem zrobić to z morałem i o ile zwrotki są z dystansem to chciałem, żeby refren nakłaniał do przemyśleń. Współpraca z Dawidem była świetnym doświadczeniem. Ja uwielbiam wychodzić ze swojej strefy komfortu jeśli chodzi o tworzenie – potrafię stworzyć wspaniałe rzeczy z każdym. Nie mam ograniczeń, a takie współprace zawsze wzbogacają o doświadczenia.”

– Bedoes

“Inspiracją dla mnie podczas tworzenia utworu dla Mastercard Music był świat Borysa, dotąd mi nieznany. Jesteśmy jak dwa przeciwległe bieguny, a jego artystyczny świat tak bardzo różni się od mojego, że pisząc ten utwór kilka razy musiałem wyjść ze swojej strefy komfortu. Żeby napisać swoją zwrotkę, zdecydowałem się prześledzić życie Borysa. Chwilami czułem się, jak jego stalker. Przeglądałem jego zdjęcia, zdjęcia jego znajomych, czytałem wywiady, próbowałem jak najbardziej się do niego zbliżyć. Nigdy wcześniej tak nie pisałem. To niesamowite doświadczenie.”

– Dawid Kwiatkowski

Wspólny koncert

Bedoes 2115 i Dawid Kwiatkowski w ramach projektu “Mastercard Music” zagrają ze sobą wspólny koncert. Z pewnością uczestnicy będą mieć możliwość usłyszenia najnowszego kawałka oraz solowej twórczości obu artystów. Wydarzenie odbędzie 25 września 2023 roku o godzinie 19:00 w MOXO w Fabryce Norblina. Bilety można zdobyć w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?